Yatırımcıların Radarında Bu Altcoinler Var!

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası son 24 saatlik süreç içerisinde düşüşe geçerken birçok yatırımcı yeni fırsatlar için piyasa araştırmasında bulunuyor. Aktarılan verilere göre yatırımcıların radarında bu altcoinler yer alıyor! Peki, bu altcoinler hangileri? İşte detaylar…

Kripto para yatırımcılarını en çok bu altcoinler cezbediyor!

Yakından takip edilen kripto veri toplayıcısı platform CoinGecko, bugün erken saatlerde en çok trend olan kripto para birimlerinden bazılarını paylaştı. Aktarılan verilerde kripto para birimleri, 3 saat boyunca en çok hangi coinlerin arandığına göre sıralandı. Bu süre zarfında en çok aranan beş kripto arasında Polygon (MATIC), PancakeSwap (CAKE), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve Sui (SUI) yer aldı.

Polygon (MATIC)

Coingecko verileri son 3 saat içerisinde en çok takip edilen altcoinler hakkında yatırımcılara bilgi verirken birçok yatırımcı listenin ilk altcoin projesi Polygon’a (MATIC) yoğunlaştı. MATIC en popüler olan kripto para birimi olarak kendine listenin ilk sırasında yer bulurken, 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 4,1’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Anlık olarak popüler altcoinler arasında yer alan MATIC, 0,84 dolardan işlem görüyor.

Uzmanlara göre Polygon, birçok marka ile yaptığı yeni ortaklıklarla listenin ilk sırasında yer alıyor. Uzun bir süredir ekosistemini genişletme çabalarında olan altcoin projesi, birçok yatırımcının hedefinde.

PancakeSwap (CAKE)

Listede yer alan popüler altcoinler arasında dikkat çeken PancakeSwap (CAKE), son 3 saat içerisinde en çok aratılan projeler arasında ikinci sırada yer aldı. PancakeSwap (CAKE), son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 5 değer kaybetti ve anlık olarak 1.80 dolardan işlem görüyor. Projenin piyasa değeri, 365.728.789 dolar seviyesinde yer alıyor ve birçok yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ethereum (ETH)

Listenin üçüncü sırasında yer alan lider altcoin Ethereum (ETH) ise son 24 saat içerisinde piyasa değerinde düşüş gördü. Anlık olarak 217.209.808.530 dolarlık piyasa değeriyle ETH, 1.767,26 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde ise lider altcoin ETH, yüzde 2’nin üzerinde değer kaybı yaşadı.

Bitcoin (BTC)

Kripto para yatırımcılarının radarında yer alan bir diğer kripto para ise Bitcoin (BTC). Son 24 saat içerisinde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) üzerindeki satış baskısıyla beraber lider kripto, yüzde 4.5 değer kaybetti ve anlık olarak 26.298 dolardan işlem görüyor. Lider kripto haftalık grafikte yüzde 10’luk bir değer kaybı ile bütün kripto para piyasası üzerinde etkiye sahip olurken, piyasa değerinde büyük bir gerileme kaydederek 510.880.048.268 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı.

Sui (SUI)

CoinGecko verilerine göre yatırımcıların radarındaki son altcoin projesi ise Sui (SUI) olarak yer alıyor. Geçtiğimiz 24 saat SUI için de aynı derecede kötü geçti, zira altcoin yüzde 9’un üzerinde bir fiyat düşüşü yaşayarak anlık olarak 1,04 dolar seviyelerine kadar geriledi. BTC’de olduğu gibi, bu olumsuz fiyat hareketi altcoinin haftalık performansını daha da aşağı çekerek yüzde 18,6’ya düşürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu