XRP Yatırımcıları İçin Flare Airdrop’unu Destekleyen Donanım Cüzdanlarına Bir Yenisi Daha Katıldı

Biyometrik kripto para donanım cüzdanı D’CENT’ten XRP yatırımcılarını sevindirecek bir haber geldi. D‘CENT, XRP sahiplerine dağıtılacak Spark Token (FLR) airdrop’unu destekleyeceğini açıklayan hudutlu sayıdaki donanım cüzdanından biri oldu.

D‘CENT öte yandan Flare testnet’i Coston’u ve Flare tabanlı uygulamaları da destekleyeceğini duyurdu. Şirketin kurucu ortağı ve baş stratejisti Minho Yoo, Flare ağını D’CENT’te lokal olarak destekleme planlarına ait ayrıntıları paylaştı. Minho Yoo‘nun yaptığı açıklamaya nazaran Flare ağı için testnet musluğu D’CENT’in taşınabilir uygulamasına eklenecek.

Bu özellik hem donanım cüzdanında hem de D’CENT’in taşınabilir uygulamalarında desteklenecek. Bu sayede Flare meraklıları donanım cüzdanına ihtiyaç duymaksızın testnet’in öne çıkan özelliklerini deneyimleyebilecek.

D’CENT ayrıyeten Flare için geliştirilmiş ağ kaşifi Flarescan’i de destekleyecek. Tıpkı Bitcoin ve Ethereum ağındaki süreçleri takip etmemize imkan sağlayan Blockchain.info ve Etherscan üzere Flarescan de Flare Network’te gerçekleştirilen süreçlerin ve cüzdanların görüntülenmesine imkan sağlıyor.

D’CENT’in yanı sıra önder kripto para donanım cüzdanı Ledger da Spark Token (FLR) airdrop’unu destekliyor.

Başa dön tuşu