Ünlü Yatırım Şirketi, Bu 3 Altcoin’den Satın Alıyor!

Ünlü yatırım şirketi DWF Labs altcoin yatırımlarına devam ediyor. Yatırımlar kripto para dünyası tarafından yakın takipte. Altcoinhaberi.com olarak daha önceden belirttiğimiz üzere her yatırım projelerin gelişmesi açısından önemli. Diğer taraftan projeler geliştikçe sektörde büyümeye başlıyor. Bakalım hangi kripto para birimlerine para akmış.

Altcoin Algo’ya yüksek rakam aktı

Blockchain endüstrisinin önde gelen oyuncularından DWF Labs önemli bir otaklığı duyurdu. Buna göre Algorand Vakfı ile çığır açan bir ortaklık söz konusu. Bu işbirliğinin bir parçası olarak DWF Labs, Algorand ekosistemindeki likiditeyi destekleyecek. Buna göre altcoin ALGO tokenlerine 50 milyon dolarlık önemli bir yatırım yaptı.

four altcoins on ethereum

Büyüme ve yeniliği teşvik etmek amacıyla her iki kuruluş da bir mutabakat anlaşması (MoU) imzaladı. Bu anlaşma, merkezi olmayan finans (DeFi), sanat ve müzik, oyun, oracle ve çapraz zincir köprüleri ve altyapı gibi çeşitli sektörleri kapsayan projeleri desteklemek için fon tahsisinin ana hatlarını çiziyor. DWF Labs ve Algorand Vakfı, altcoin Algorand platformunda bu girişimlerin geliştirilmesini kolaylaştırıyor. Buna göre blockchain ekosistemini güçlendirmeyi hedefliyorlar. Ayrıca yaygın olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyorlar.

Velo Labs’a yatırım

Web3 finansal altyapısının arkasındaki öncü güç olan Velo Labs, 26 Haziran’da 10 milyon dolarlık finansman turunu başarıyla tamamlayarak manşetlere konu oldu. Finansman, dijital varlık piyasası yapıcıları ve yatırım firması DWF Labs’ın katılımıyla sağlandı.

altcoin kriptokoin com

Velo Labs, blockchain teknolojisinden yararlanarak uyumlu bir finansal ekosistem kurma hedefinde. Ayrıca nihayetinde küresel ekonomik faaliyetin blockchain ile sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu sağlamaya odaklanıyor.  Diğer taraftan dünya çapında varlıkların güvenilir, sınırsız ve sınırsız hareketini teşvik etme vizyonuyla faaliyet göstermekte.

Bir yatırım da Waves’e

Altcoin projesi Waves’in kurucusu Sasha Ivanov, DWF Labs’ın 500.000 altcoin WAVES token için stake ve oylama yaparak WavesDAO’nun lansmanına destek sözü verdiğini açıkladı. Power Protocol platformunda yer alan WavesDAO, Waves blockchain’de proje geliştirme ve diğer girişimleri desteklemek üzere tasarlanmış, kâr amacı gütmeyen, merkezi olmayan özerk bir kuruluş olarak hizmet vermekte.

Bugün Bu 49 Altcoin İçin Önemli: İşte Olacaklar Listesi!

İlk aşamada WavesDAO, altcoin Waves madencilik ödüllerinin üçte birini misyonunu ilerletmek için tahsis etmeyi amaçlıyor. Bu önerinin hayata geçirilebilmesi için altcoin Waves madencilerinin ve paydaşlarının zincir üzerinde oylama yoluyla onay vermesi gerekiyor. DWF Labs’ın programa katılımı, teklif onay aldığında geliştiricilerin Waves blockchain üzerine inşa etmelerini sağlayacak. Bu durum altcoin için önemli bir aşama olarak kalacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu