Ünlü Borsa, Bu 3 Kripto Para Projesine Yatırım Yaptı!

İşlem hacmine göre ikinci en büyük kripto para platformu ve Web3 teknoloji şirketi OKX’in yatırım kolu olan OKX Ventures, bugün için güncellemeler yayınladı. OKX Ventures, kısa süre önce yayınladığı Mayıs Raporu’nda üç yenilikçi projeye yatırım yaptığını açıkladı.

Dev borsadan üç kripto para projesine yatırım

OKX Ventures’ın Mayıs raporu Prisma, Rage Trade ve Shutter Network yatırımlarını açıklıyor. Ayrıca yatrımlar, Likit Staking Tokenları, Merkezi Olmayan Türevler ve MEV’i kapsıyor

  1. Prisma Finance: Ethereum likit staking tokenlerinin (LST’ler) potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor. Ayrıca, kullanıcıların LST ile tam teminatlı stablecoin (acUSD) basmasına olanak tanıyor. Bu işlevleri yerine getiren bir DeFi projesi.
  2. Rage Trade: Ethereum ve Arbitrum ana ağında, kullanıcılara 10 kata kadar kaldıraçla ETH sürekli takas ticareti yapma olanağı sunan merkezi olmayan bir türev ticaret protokolü.
  3. Shutter Network: Kötü niyetli Maksimal Çıkarılabilir Değeri (MEV) ve Ethereum’da önden çalışmayı önlemeyi amaçlayan açık kaynaklı bir proje.

OKX Ventures, son iki yılda beş kıtada 300 projeye yatırım yaptı. Böylece, yaklaşık 1 milyar dolar fon büyüklüğüne ulaştı. Neredeyse tüm yatırım alanlarını kapsadı. OKX Ventures, en yeni Blockchain inovasyonlarını desteklemeyi odağına alıyor. Ayrıca, uzun vadeli değer gösteren yüksek kaliteli projeleri keşfetmeye yoğunlaşıyor.

Kripto para

OKX Ventures ve OKX hakkında kısa bir bilgisel

OKX Ventures, işlem hacmine göre ikinci en büyük kripto borsası. Ayrıca, Web3 teknoloji şirketi OKX’in 100 milyon ABD doları başlangıç sermaye taahhüdü ile yatırım kolu. Küresel ölçekte en iyi Blockchain projelerini keşfetmeye, en ileri Blockchain teknolojisi inovasyonunu desteklemeye, küresel Blockchain endüstrisinin sağlıklı gelişimini teşvik etmeye ve uzun vadeli yapısal değere yatırım yapmaya odaklanıyor. OKX Ventures, Blockchain endüstrisinin gelişimine katkı sağlayan girişimcileri destekliyor. Bu taahhüdü sayesinde yenilikçi şirketlerin kurulmasına yardımcı oluyor. Ayrıca, Blockchain projelerine küresel kaynaklar ve tarihsel deneyim kazandırıyor.

Bu arada OKX, Web3’ün geleceğini inşa eden dünya lideri bir teknoloji şirketi. OKX’in kripto borsası ise işlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci borsası. Her yerdeki yatırımcılar ve profesyonel traderlar için hizmet veren kripto para trade platformlarından biri. OKX’in önde gelen self-custody çözümleri arasında, kullanıcıların DEX’lere, NFT pazarlarına, DeFi, GameFi ve binlerce dApp’e erişimi genişletirken varlıkları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayan Web3 uyumlu OKX Wallet yer alıyor. Ayrıca, OKX, Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, dünyaca ünlü markalar ve sporcular ile ortaklık yapıyor. Bunlar arasında, İngiltere Premier Ligi şampiyonu Manchester City F.C., McLaren Formula 1, Tribeca Festivali, Olimpiyatçı Scotty James ve F1 pilotu Daniel Ricciardo yer alıyor. OKX şeffaflık ve güvenlik konusunda kararlı. Bu doğrultuda, Rezerv Kanıtı’nı aylık olarak yayınlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu