Türklerin Sepetindeki Altcoin Satılıyor!

Kripto para dünyasında Türklerin ağırlığını inkar etmek mümkün değil. Şimdi altcoin LINK için bir haber. Altcoin Türklerin yakın takibinde. Ancak bir kripto şirketi elindeki LINK’leri satmaya başladı. Haberimizin detaylarına bakalım.

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından biri olan f2pool’un ünlü kurucusu Chun Wang’dan haber var. Buna göre, geçtiğimiz günlerde 200.000 altcoinLINK token sattıktan sonra manşetlere konu oldu. Bu hareketi yorumlayan Wang, “ayıların aç olduğunu” belirterek kripto piyasasında temkinli bir görünüm olduğunu ima etti.

altcoin

Lookonchain verileri, Wang’ın cüzdanının yaklaşık beş saat önce Uniswap’ten 1,5 milyon dolar değerinde LINK likiditesi çektiğini ortaya koydu. Para çekme işleminin ardından tokenler hızla satıldı. Wang, satıştan 1,38 milyon dolar değerinde altcoin ETH aldı. Ayrıca 155.000 doları USDC’ye dönüştürmeye devam etti.

Ortalama 7,7 dolar fiyatla satış

Wang’ın satış stratejisi, piyasa koşullarından yararlanmak için hesaplanmıştı. Ayrıca yaklaşımı da buna göreydi. Satışını ortalama 7,7 dolardan gerçekleştirdi.

Wang ilginç bir şekilde, kutup ayılarının yer aldığı bir video paylaştı. Ayrıca altına “Ayılar aç. Yiyecek almak için paraya ihtiyaçları var.” mesajını düştü. Şifreli mesaj, birçok kişinin büyük satışın ardındaki niyetler hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu.

Altcoin LINK’in fiyat dalgalanmaları

Geçtiğimiz hafta altcoin LINK’in fiyatı keskin bir artış yaşadı. Buna göre 8,4 dolara kadar ulaştı. Ancak, yeni bir haftanın başlamasıyla birlikte altcoin LINK’in değeri bir kez daha 8 doların altına geriledi. Bütün bunlar piyasadaki volatiliteye işaret etti.

Wang’ın cüzdanında 269 milyon dolarlık şaşırtıcı bir varlık yer alıyor. Ayrıca bu miktarın 200 milyon doları altcoin ETH’de stake edilmeyi bekliyor. Varlıklarının geri kalanı çeşitli stake ve borç verme protokollerine yayılmış durumda. Diğer taraftan bu da ona farklı platformlarda pasif gelir fırsatları sağlıyor.

Piyasa gözlemcileri yakından takip ediyor

Wang’ın stratejik hamleleri ve şifreli mesajları piyasa gözlemcilerinin dikkatini çekti. Ayrıca, kripto topluluğu daha fazla gelişmeyi merakla bekliyor. Wang’ın eylemlerinin ima ettiği düşüş eğilimi, önümüzdeki günlerde potansiyel piyasa eğilimleri hakkında tartışmalara yol açtı.

altcoin

Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda sonuçta, Chun Wang’ın yakın zamanda 200.000 LINK token satışı yapması ve paylaştığı şifreli mesaj kripto dünyasında dikkatleri üzerine çekti. Piyasanın Wang’ın eylemlerine vereceği tepki beklentiler arasında. Ayrıca altcoin LINK’in sonraki fiyat hareketleri hem yatırımcılar hem de analistler tarafından yakından izlenecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu