Türklerin Bolca Aldığı Altcoin Çarpıcı Ortaklık Duyurdu!

Warner Music’ten önde gelen bir altcoin projesiyle ses getiren bir ortaklık haberi geldi. Bu kapsamda ortaklar, program, müzik ve Blockchain’in kesiştiği noktada çalışan altcoin projelerine finansman, pazarlama desteği ve diğer kaynaklara erişim imkanı sağlayacak.

Bu altcoin projesi Warner Music ile işbirliği yapıyor

Warner Music Group, Blockchain temelli girişimlere daha fazla önem veriyor. Bu doğrultuda Warner Music, Polygon Labs ile bir ortaklık kurdu. Çarşamba günü yaptığı açıklamada Warner Music, Polygon Blockchain üzerinde inşa edilen merkezi olmayan müzikle ilgili uygulamaları ve projeleri desteklemeyi amaçlayan yeni bir müzik hızlandırıcı programı oluşturduğunu duyurdu.

Program özellikle müzik ve Blockchain’in kesiştiği noktada faaliyet gösteren projeleri arayacak. Warner ve Polygon’un öncelikleri arasında, müziğin merkezi olmayan dağıtımı için yeni mekanizmalar yaratmaya çalışan şirketler, sanatçı-hayran topluluklarını teşvik etmeye odaklananlar, on-chain biletleme çözümleri geliştirenler ve müzikle ilgili koleksiyon ürünlerini araştıranların yer alacak. Bu alanlardaki başarılı projeler ideal olarak Polygon Blockchain’de faaliyet gösterecek.

Altcoin

Projeler, Warner Music ve Polygon Labs’dan destek alacak

Program, başvuruları sürekli olarak kabul edecek. Programa kabul edilen projeler hem Warner Music hem de Polygon Labs tarafından finanse edilecek. Her iki kuruluşun ağlarına mentorluk, stratejik danışmanlık ve pazarlama ve tanıtım yardımı şeklinde erişim sağlayacak. Warner Music’in Dijital Baş Sorumlusu ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oana Ruxandra ortaklığa ilişkin bir açıklama yaptı. Bu bağlamda Ruxandra, şunları söyledi:

WMG, sanatçılarının ve söz yazarlarının bu yeni müzik yaratma ve tüketim çağında topluluklarını oluşturmalarını, etkinleştirmelerini, etkileşime geçmelerini ve bunlardan para kazanmalarını sağlamaya odaklandı.

Warner Music, çok sayıda Blockchain şirketiyle çalışıyor

Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçtiğimiz iki yıl boyunca Warner Music, NFT pazar yeri OpenSea, Polygon tabanlı NFT müzik platformu LGND Music ve metaverse platformu The Sandbox da dahil olmak üzere çok sayıda Blockchain yerel şirketiyle agresif bir şekilde ortaklıklar ve pilot programlar yürüttü.

Ademi merkeziyetçiliğe ve diğer son teknolojilere yoğun bir ilgi var. Bu ilgi, YouTube’un eski işletme müdürü Robert Kyncl’in Ocak ayında şirketin yeni CEO’su olarak Warner Music’e katılmasıyla daha da pekişti. Ünlü bir teknoloji savunucusu olan Kyncl, o zamandan beri “yeni teknoloji girişimlerinin” Warner Music’in geleceğinin merkezinde yer alacağını vurguladı. Bu arada, Mart ayında şirket 270 çalışanını işten çıkardı. Bununla birlikte, Web3 ve yapay zeka girişimleriyle ilgili tüm roller korudu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu