Popüler Analiste Göre, Bu Küçük Altcoin Yılın En İyi Performans Gösterenlerinden Biri Olabilir

Kripto para trader’ı ve youtuber Ben Armstrong, oyun sanayisini sarsacağını ve yılın en düzgün kripto paralarından biri olacağını söylediği düşük hacimli bir altcoin projesini açıklıyor.

Armstrong, yeni bir görüntüde 561.000 YouTube abonesine, oyun, non-fungible token’lar (NFT’ler) ve merkeziyetsiz uygulamalar için süratli, inançlı ve ölçeklenebilir bir blokzinciri tahlili olan Phantasma’yı takip ettiğini söylüyor.

“Blokzinciri, dual-token bir yapı tarafından destekleniyor. İdare token’ı SOUL ve merkeziyetsiz bir idare sistemini sürdürürken öbür blokzincirleriyle birlikte çalışabilirliğe müsaade veren token’ı ise KCAL’dır. Phantasma, Phantasma ile Neo ve Phantasma ve Ethereum ortasında üç zincirli birlikte çalışabilirliği destekliyor. Lakin Neo ve Ethereum ortasındaki çapraz zincir yeteneği şimdi tam olarak mümkün değil. Phantasma akıllı NFT’leri, infüze edilmiş NFT’leri, çok katmanlı NFT’leri çok ucuza piyasaya sürmeye imkan tanıyor.”

Kripto para analisti, Phantasma’nın GOATi Entertainment’ın 22 Racing Series üzere görüntü oyunlarında yeni fonksiyonlar gerçekleştirmek için akıllı NFT’leri kullandığını açıklıyor:

“Akıllı NFT’ler, non-fungible token’ların özgün kullanım durumlarını temel alır ve vakte dayalı erişim üzere özellikler ekleyerek ve NFT’leri başka varlıklarla infüze ederek işleri bir sonraki evreye taşır. Geçtiğimiz yıl PAX çevrim içi oyun konferansında GOATi Entertainment, RTS yarış oyununda dünyanın birinci vakit tabanlı NFT’sini piyasaya sürdü… NFT, iştirakçilere oyunu beta olarak kısa bir mühlet için oynama imkanı verdi…”

Ayrıca ekledi:

“22 Racing Series alelade bir NFT oyunu değil. Oyun, meşhur oyun platformları Steam, PS4 ve Xbox One’da yer alıyor. 22 Racing Series, kullanıcıların araç satın almalarına ve takas etmelerine yahut satılması yahut lisanslandırılması için varlıklar oluşturmalarına müsaade verirken, non-fungible token’ler size sahiplik denetimi ve esnekliği sağlıyor. Otomobillerin kendileri aslında oyun içinde bir hiper araba oluşturmak için 25 yahut daha fazla ferdi NFT’den oluşan bu çok katmanlı akıllı NFT’lerin bir kombinasyonudur. Bu, CryptoKitties’in üretilmesi üzere, NFT’lerin infüzyonunu yahut füzyonunu orijinal bir düzeye taşır. Konsepti anlamayanlar için, esasen oyun içinde daha sonra yarışabileceğiniz otomobiller yaratmak için NFT’lerin birleştirilmesidir.”

Armstrong, tanınan görüntü oyunları NFT’leri kullanmaya başlarsa, Phantasma’nın şu anda onlara bu hizmeti sunabilmenin ön saflarında yer aldığını vurguluyor.

“Fortnite’ın yahut başka tanınan oyunlardan birinin kullanıcılar için NFT’ler uygulayıp uygulamadığını hayal edin. Bu türlü bir sistem çok büyük olabilir ve Phantasma bunu nitekim gerçeğe dönüştürebilecek en üst platformdur.”

Başa dön tuşu