Tüm SHIB’lerimi Satacağım! – Altcoinhaberi.com

Twitter’ın tanınan Shiba Inu (SHIB) fenomeni Sydney Ifergan, yakın tarihli bir tweet’inde tüm kripto cüzdanını boşaltacağını bildiren şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

SHIB fenomeni tüm kripto cüzdanını satmayı düşünüyor

43 bin takipçili Sydney Ifergan, Shibarium‘un çok yakın bir zamanda piyasa sürülme ihtimaline rağmen SHIB’in durgun fiyatıyla ilgili endişeler nedeniyle elindeki tüm tokenleri satmayı planladığını bildirdi.

Shibarium’un lansmanının SHIB için bir dönüm noktası olması bekleniyor. Birçok yatırımcı Shiba ekosistemine özel Katman-2 ölçeklendirme çözümünün token’e yeniden ilgi ve yatırım getireceğini umuyor. Fakat, şimdiye kadar durum böyle değil. Ifergan’ın tweet’i, birçok yatırımcının SHIB’in uzun vadeli beklentilerine olan inancını kaybettiğini gösteriyor.

Ifergan’ın tüm SHIB tokenlerini satma planını yerine getirip getirmeyeceği henüz belli değil. Bununla birlikte, tweet’i, birçok yatırımcının, 2021’de büyük bir boğa koşusu yaşayan ve birçok erken yatırımcıyı bir gecede milyonerlere dönüştüren tokenin geleceği hakkında giderek daha fazla şüpheci olduğunun açık bir göstergesi.

Ek olarak, SHIB’nin geliştirici topluluğunu çevreleyen tartışmalar artırıyor. Bazıları baş geliştirici Shytoshi Kusama’yı projenin merkeziyetsizlik seviyesini düşürmekle suçluyor. Bu esnada Kusama, Twitter’dan artık Shibarium projelerini takip etmeyeceğini bildiren ilginç bir tweet attı.

SHIB kurucusu Shytoshi Kusama, Shibarium projelerini takip etmeyi bıraktı

Yakın tarihli bir tweet’te Shytoshi Kusama, Katman 2 çözümü bu projeleri tanıtmak için giderek daha fazla yanlış bir şekilde kullanılmaya başlandığından, artık Shibarium bağlantılı başka hiçbir projeyi takip edemeyeceğini söyledi.

Dahası, Shiba Inu kurucusu insanların kendi araştırmasını kendilerinin yapması gerektiğini söyledi. Bu nedenle, eğer bir projeden bahsederse, SHIB topluluğunun onu körü körüne takip etmek yerine araştırmasını yapmasını beklediğini vurguladı.

Shytoshi, topluluğun gönderdiği yeni Shiba Inu projelerinden memnun

Shiba Inu geliştirici ekibinin lideri, yakın zamanda yayınlanan alım formu aracılığıyla binlerce yeni proje fikri topladıklarını doğruladı. Hepsi Shibarium ile işbirliği yapmak, inşa etmek, tanıtmak, bağışta bulunmak vs. istiyor. Cumartesi günü Shibarium Telegram sohbetinde Kusama, gönderilen binlerce proje arasında “inanılmaz” olanların olduğunu belirtti. Pazar tweet’inde bunu doğruladı ve beta yakında yayınlandığında “pek çok harika projenin” Shibarium’un yolculuğuna katılacağını ekledi.

Shytoshi, hafta sonu bu başvurulara yanıt olarak e-posta göndereceğine söz verdi. Ayrıca topluluğa ShibaSwap’in Shibarium’un tek resmi DEX’i olacağını hatırlattı.

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere Kusama, dün Shibarium’un çok yakın bir zamanda piyasa olacağını ima eden açıklamalara yer verdi. Bu esnada, Shiba Inu fiyatı hafif bir düşüşle 0.00001102 dolar bölgesinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu