TRON Mucidi Harekete Geçti! O Coini Satacak mı?

TRON kurucusu Justin Sun, Lido Finance’ten 28,8 milyon dolar değerinde Ethereum çekmek için harekete geçti. Justin Sun, likit stake platformu Lido Finance üzerinde 15.804 stETH stake etmişti. Bu arada Sun’ın stake ettiği varlıklar Şubat ayından bu yana %11,6 değer kazandı.

TRON mucidi, Lido Finance’ten Ethereum çekti!

On-chain verilere göre, TRON (TRX) kurucusu Justin Sun, Lido Finance’ten 28,8 milyon dolar değerinde Ethereum çekmek için harekete geçti. Bu hamle, Sun’ın likit stake platformu Lido Finance’e 15.804 stETH yatırmasının ardından geldi. On-chain analiz platformu Nansen analisti Martin Lee’ye göre Sun, süreç boyunca stake edilen varlıkların geri çekilmesini bekledi.

Sun’ın stake ettiği varlıklar %11,6 değer kazandı

Tron mucidinin stake ettiği varlıklar, Ethereum’un değerindeki güçlü artıştan faydalandı. Böylece, Justin Sun, Şubat ayından bu yana %11,6’lık bir kazanç elde etti. Stake etmesinden bu yana Sun, ETH başına ilave 192 dolar kazanç sağladı.

Ciddi kar elde eden Justin Sun satış mı yapacak?

Justin Sun Şubat ayında stETH’i stake ettiğinde, miktar 15.560 idi. Stake ödüllerinden 240’ın üzerinde stETH kazandı. Bu arada, Justin Sun, büyük ihtimalle son fiyat artışını bir fırsat olarak görüyor. Bu yüzden uzmanlar, Tron mucidinin bu artıştan yararlanarak bir satış yapacağını düşünüyor.

Sun, ETH fiyatının 1.600 dolar civarında olduğu Şubat ayı sonlarında, yaklaşık 300.000 ETH stake etti. Tron mucidi, yaklaşık 4 aylık bir süre zarfında, ciddi stake ödülleri kazandı. Ayrıca Ethereum’daki fiyat değişimiyle birlikte toplam 3,3 milyon doların üzerinde kâr elde etti. Mevcut durumda 1.900 dolara kadar ulaştığını dikkate aldığımızda Sun’ın karı artmaya devam ediyor.

TRON Mucidi Bu Altcoin'leri Taşıdı! Arkasında Ne Var?

Kripto para piyasası, SEC’in düzenleyici baskısı altında zor günler geçiriyor. Bununla birlikte, BlockRock’ın spot Bitcoin ETF başvurusu gibi pozitif katalizörler, piyasaya yeni bir hava getirdi. Lider kripto Bitcoin, güçlü artış kaydederek, 30 bin dolar sınırını bile geçmeyi başardı. Bu olumlu etki, genel piyasayı da etkiledi. Bu doğrultuda, lider altcoin Ethereum, basın zamanında, günlük bazda %6’nın üzerinde artış kaydetti. Böylece, ETH 1.900 dolar sınırına kadar güçlü bir koşu yaptı. Lider altcoin haftalık bazda ise yaklaşık %15 artış kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu