Tanınan Müzikçi Emre Aydın Tek Gerçeğini Açıkladı: Chainlink (LINK)

Harika müzikleriyle olduğu kadar Bitcoin ve kripto para yatırımcılığıyla da bilinen müzikçi Emre Aydın, toplumsal medya platformu Twitter üzerinden vakit zaman kripto para üniteleriyle ilgili yorumlarda bulunuyor.

Aydın son olarak kripto para topluluğunun bedelli isimlerinden analist Berke Oktay’ın “Birkaç ay evvel tek gerçek #Bitcoin iken artık ‘tek gerçek Ethereum‘ evresine geçiyoruz. Piyasaya girmek isteyenlerin yalnızca bu ikiliyi almak istediğini fark etmişsinizdir. Sizce önümüzdeki aylarda tek gerçek ne olacak?” tabirlerine “LINK” diyerek karşılık verdi.

Emre Aydın’ın bu yorumu, kripto para topluluğunda hoş bir sohbete yol açtı. Aydın’a AVAX’la tanışmasını önerenlerden tutun da Ethereum almasını söyleyen şahıslar oldu.

Aydın’ın LINK’i “tek gerçek” olarak tanımlaması “LINK Mariners” kümesi üyelerinin sözlerine benzetildi. Chainlink’te projenin destekçileri projeye o kadar bağlılar ki toplumsal medyada kendilerinden “LINK Marines” olarak bahsediyorlar. Bilindiği üzere tıpkı LINK fanları gibi Ripple’ın token’ı XRP’yi destekleyen “XRP Army” epeyce büyük kümelerden birisi.

Bu ortada LINK, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap (CMC) bilgilerine nazaran 16.87 dolardan süreç görüyordu. LINK, son 24 saatte %13 oranında kıymet kazandı. LINK, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ise 16 Ağustos 2020’de 19.85 dolarla ulaşmıştı. O vakitten sonra önemli bir düşüş başlatan tanınan altcoin, son vakitlerde ise yükseliş ivmesini tekrar kazanmış üzere görünüyor.

Başa dön tuşu