Tanınan Analist Yarar Katlama Potansiyeline Sahip Olduğunu Söylediği 7 Altcoin Projesini Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve fenomeni Elliot Wainman, 1.000 kat yarar sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir küme altcoin projesini açıklıyor.

Bir Daily Hodl haberine nazaran Wainman, 218.000 YouTube abonesine, toplam kilitli bedelde (TVL) 28.6 milyardan 100 milyar dolar düzeyine ulaşacağına inandığı için DeFi dalını âlâ bir yükselişin beklediğine inanıyor.

Analist, merkeziyetsiz stablecoin borsası Snowswap (SNOW), likidite aracı Unistake, merkeziyetsiz borsa PancakeSwap (SWAP) ve yield farming protokolü Bao Finance’ın (BAO) da dahil olduğu küçük hacimli DeFi varlıklarının TVL’deki büyümeden nasibini alacağını düşünüyor.

Wainman’ın radarındaki bir diğer altcoin, akıllı mukavele yanlışı, kripto para borsası akınları, stablecoin çökmeleri ve daha fazlasına karşı sigorta sunan bir protokol olan Bridge Mutual (BMI).

Polkadot (DOT) üzerine konseyi bir oracle ve varsayım piyasaları protokolü olan OptionRoom (ROOM) da Wainman’ın listesinde yer alan bir diğer altcoin.

“Oracle var, kestirim piyasası var, Polkadot var, hepsi bir arada… Tüm bunlar çok küçük bir piyasa pahası ile ortaya çıkıyor… Büsbütün seyreltilmiş piyasa bedellerinin bu 5 milyon dolar ile başladığını görebilirsiniz. Bu sirkülasyondaki piyasa pahası değil. Bu onların tüm token’larının tüm değeri…

Mesele şu ki, bir küme büyük projenin birleştirmediği bir dizi özelliğe sahip olmaları ve küçük, çok küçük bir piyasa bedelinde piyasaya sürülmeleri.”

Ethereum’a gelince, Wainman, önde gelen akıllı kontrat platformunun umut vermeye devam ederken, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıktıktan sonra bile daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

“Ethereum, NFT’ler (non-fungible tokens), DeFi (merkeziyetsiz finans) ve olup biten öbür her şeye karşın, bundan daha fazla pahasının altında süreç gören öbür bir varlık olduğunu argüman etmek güç, bilhassa de nasıl biraz daha ölçeklendirebileceklerini anladıklarında… Bana nazaran ETH, çok lakin çok kolay kazanılmış bir para ve tüm altcoin’lerin öncüsü.”

Başa dön tuşu