Tahminleri Çıkan 3 Analist, İzlediği 5 Altcoin Duyurdu! – Altcoinhaberi.com

Analist bu altcoin rakibi olan Cardano ve Fantom’a ilişkin görünümünü güncelledi. Bitcoin için fiyat yorumunda bulundu.

Analist altcoin görünümünü güncelledi

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Federal Rezerv’in faiz oranlarını çeyrek puan artırmasının ardından Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) rakibi Fantom (FTM) hakkındaki görünümünü güncelliyor. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, yeni bir strateji oturumu videosunda 163.000 Youtube abonesine açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in 23.000 dolarlık önemli bir destek seviyesini tutamaması durumunda, kral kripto para biriminin muhtemelen mevcut değerinden yaklaşık %10 daha düşeceğini söylüyor. Altcoinhaberi.com verilerine göre Bitcoin, 23.530 dolardan işlem görmektedir.

Tahminleri Çıkan 3 Analist, İzlediği 5 Altcoin Duyurdu!

Van de Poppe ayrıca 646.600 Twitter takipçisine Cardano’nun olumlu yönde güç göstermediğini söylüyor. Düzeltme olursa 0,35 dolarlık daha düşük bir destek seviyesi belirler. Ancak Cardano, 0,42 doları desteğe çevirebilirse, 0,50 dolara kadar bir çıkış arayacağını söylüyor. Son olarak, Fantom’un daha yüksek zaman çerçevesi direnç seviyesi olan 0,66 dolara yaklaştığını ve tekrar yükselmeden önce 0,50 dolara düşebileceğini söylüyor.

Analist altcoinlere uyarı verdi

Popüler bir kripto para analisti, yıldan bugüne %40’ın üzerinde bir Bitcoin (BTC) rallisinin ortasında altcoinler konusunda dikkatli olmaya çağırıyor. Takma adlı kripto analisti Kaleo, şu anda güçlü bir düşüş eğilimi gösteren Ethereum(ETH)/Bitcoin çifti örneğini kullanarak 561.500 Twitter takipçisine altcoinler konusunda “dikkatli” olmalarını söylüyor. Kaleo’ya göre, Bitcoin, ayı piyasası rallileri sırasında tercih edilen kripto varlığı olduğu için altcoinlerden daha iyi performans gösterecek gibi görünüyor.

Tahminleri Çıkan 3 Analist, İzlediği 5 Altcoin Duyurdu!

Yukarıdaki ETH/BTC tablosuna dayanarak Kaleo, Bitcoin ile eşleştirildiğinde Ethereum’un yaklaşık 0,07 BTC’den kabaca 0,051-0,047 BTC arasına düşeceğini, yaklaşık %31,72’lik bir düşüşe sahip olduğunu öne sürüyor gibi görünüyor. Ethereum, yazı yazılırken 0.07030244 BTC veya 1.656 dolar karşılığında işlem görüyor. Kaleo daha önce Ethereum’un tipik olarak altcoinler için trendi belirlediğini söylemişti.

ABD doları karşısında Bitcoin’in fiyatına dönen Kaleo, amiral gemisi kripto varlığının bir sonraki hamlesinin, BTC 28.000 doların üzerine çıkana kadar herhangi bir direnişle karşılaşmayacak güçlü bir yükseliş olacağını söylüyor.

Analistten yeni yol haritası

Kasım ayında piyasaya yeniden giren bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) için ileriye giden yolu haritalıyor. Bitcoin ile başlayarak, takma adlı analist DonAlt, 47.000 YouTube abonesine, amiral gemisi kripto para birimi için yukarı yönlü hedefin 34.000 dolar, aşağı yönlü hedefin ise 19.000 dolar olduğunu söylüyor. DonAlt’a göre, Bitcoin birkaç kez 20.700 doların altında kapanırsa, yükseliş tezini geçersiz kılar.

Tahminleri Çıkan 3 Analist, İzlediği 5 Altcoin Duyurdu!

DonAlt’a göre, ETH/BTC’nin 2018’deki son isabeti olan 0,12 BTC’lik yüksek seviyelere ulaşması, mevcut veya bir sonraki kripto rallisinin sonunu işaret edebilir. Analist altcoin için LTC için tercih ettiği yörüngenin, en az %30 ralli yaptıktan sonra geri çekilmesi ve yarılanmadan önce daha yükseğe çıkması olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu