Shiba Inu’dan (SHIB) beklenti büyük: Yükseliş sürecek mi?

Kripto piyasası boğa koşusunu sürdürürken ve bazı analistler büyük altcoinlerden etkileyici yükselişler bekliyor. Shiba Inu (SHIB), hem memecoin piyasasının hem de ETH‘nin gidişatıyla dikkatleri çekti.

Piyasa gözlemcileri , SHIB’in son dönemdeki ani fiyat yükselişinin ardından bu tahminleri daha iddialı hedeflere göre ayarladı. Popüler coin neredeyse 300 artışla 0,000045 dolar zirvesine yükseldi. SHIB yatırımcılarının beklentileri artarak 0,01 dolar seviyesine yükseliş tahminlerini yeniden alevlendirdi.

Destekçilerin çoğu bu hedefi hayal ürünü olarak görmezden gelirken, belirli bir kısım ise Shiba Inu ekosistemindeki mevcut dinamiklerin olası bir tetikleyici olduğuna işaret ediyor. Bunlar arasında ekosistemin büyümesi, önemli ortaklıklar ve Shibarium yanıkları yer alıyor.

shib

SHIB 0,01 dolara ulaşabilir mi?

Shiba Inu topluluk üyeleri, SHIB’in gerçekleştirmiş olduğu yakımlar, piyasanın seyri ve memcoin trendi eşliğinde fiyat beklentilerini üst seviyelere çıkardı.

Güncel olarak, Shibarium yakım işlemleri manuel olarak yapılıyor ve yakımı tetiklemek için BONE’da minimum 25.000 dolar birikmesi gerekiyor. Ağın temel işlem ücretlerinin yüzde 70’ini Shiba Inu yakımına ayırması nedeniyle, daha fazla işlem büyük yakımları getirecektir. Ancak ekosistem ekibi halihazırda yakım sürecini otomatikleştirmeyi planlıyor. Bu, gerekli koşullar karşılandığında ağın otomatik olarak yakın işleminine dönüşecek..

Shibarium’un yeterli katkılarıyla bu yakımlar birikmeye devam ederken, 0,01 dolarlık fiyat hedefi etrafındaki tartışmalar yeniden su yüzüne çıktı. Bağlam açısından SHIB’in 0,01 dolara ulaşması için mevcut 0,00003248 dolardan yüzde 30,688 oranında yükselmesi gerekiyor .

Shiba Inu’nun bir önceki boğa koşusunda herhangi bir yanma olmadan yüzde 27,53 arttığı göz önüne alındığında, bileşenler artık bu boğa koşusundaki yüzde 30,688’lik artışın mümkün olabileceğine inanıyor. Fakat SHIB arzı paritednin en büyük engeli çünkü 0,01 dolarlık fiyat, dolaşımdaki 589 trilyon arzda 5,8 trilyon dolara yol açacak.

Başa dön tuşu