Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı!

Shiba Inu yatırımcılarının merakla beklediği bir gelişme olan Shibarium için tarih belli oldu. Test sürecinin başladığını duyuran ekip, mainnet için önümüzdeki aylara işaret etti.

Shiba Inu ekibi Shibarium beta testini duyurdu

Shiba’nın Katman-2 ağı olacak Shibarium, bir meme token olan SHIB’i ciddi bir Blockchain yarışmacısına dönüşüyor. Geliştiriciler bugün erken saatlerde yaptığı açıklamada, yakında piyasaya sürülecek Shibarium ve Ethereum arasındaki bir köprünün testnet olarak yayına geçtiğini bildirdi. Köprü şu anda iki ağ arasında token transferleri gerçekleştirebiliyor.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama’ya göre, köprü başlangıçta kullanıcıların testnet ETH tokenlerini önümüzdeki ay faaliyete geçecek olan Shibarium’a aktarmalarına izin verecek. Her transferin en fazla 30 dakika sürmesi bekleniyor.

“Katman 2”, ölçeklendirme ve verilerle darboğazları azaltan, Katman-1 protokollerinin üzerine inşa edilmiş bir dizi off-chain sistemi (ayrı Blockchain’ler) ifade eder. Multiple off-chain işlemleri, veri yükünü tek bir Katman-1 işleminde toplarlar. Bu da ücretlerini azaltmaya yardımcı olur.

SHIB fiyatı ne durumda?

Haziran ayının ikinci yarısından bu yana, SHIB fiyatı 0,00000700 – 0,00000850 dolar gibi kritik seviyeler arasında gidip geliyor. Grafiklere daha yakından bakıldığında, özellikle Fed’in 25/26 Temmuz’daki kararı öncesinde volatiliteyi hedefleyen yatırımcılar için, aşırı aralıkların kabul edilmeye değer kilit sipariş bloklarıyla çakıştığını ortaya çıkardı.

Perspektif açısından, sipariş blokları (OB), büyük veya kurumsal oyuncular tarafından yerleştirilen yüksek hacimli ticaret alanlarıdır. Çoğu durumda, fiyat hareketi bu alanlardan tepki verme eğilimindedir. Bu nedenle, sipariş bloklarının onaylanması veya geçersiz kılınması, piyasa eğilimlerini ve duyarlılık değişikliklerini belirleyebilmektedir.

Şimdiye kadar SHIB, 0,00000785 – 0. 00000824 dolar (kırmızı) günlük düşüş eğilimi gösteren OB’de fiyat retleriyle karşı karşıya kaldı. Fed kararı yatırımcıları sinirlendirirse, alt destek bölgeleri, özellikle 0.00000733 – 0. 00000749 dolar (beyaz) ve 0,00000698 – 0. 00000719 dolar H4 yükseliş emri blokları, satın alma fırsatları arayan düşük vadeli tüccarlar için temel ilgi alanı olacaktır.

Bu arada, RSI nötr seviyenin yakınında dalgalanırken Dengede Hacim yatay bir hareket çizdi.

Shiba Inu yatırımcıları metaverse projesinden gelecek haberleri de gözlüyor

Bu arada, Shiba Inu’nun meme token sektöründeki dominansı, büyüyen topluluğuna ve ortaya çıkan metaverse projesiyle bağlantılıydı. Shiba Inu sürekli olarak hem DeFi hem de NFT sektöründe ekosistemini geliştirmeye yöneliyor. Bu da, meme coin’in rakiplerine karşı avantaj sağlamasında önemli bir rol oynuyor.

Özellikle meme token sektöründe SHIB, liderliği ele geçirdi. Hem FLOKI hem de PEPE’yi büyük bir farkla geride bıraktı. Santiment’in verilerine göre, FLOKI ve PEPE sosyal cephede aynı performansı göstermedi. Ek olarak, bu coin’ler SHIB’den daha az sosyal baskınlık sergiledi.

Altcoinhaberi.com olarak söz konusu metaverse projesinden son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu