SHIB ve Ripple İçin Çılgın Tahminler: Yüzde 2.550 Artış!

SHIB ve Ripple için çılgın tahminler gelmeye devam ediyor. Derin Öğrenme algoritması kullanan bir veri analizi platformu tahminler yaptı. Buna göre, Shiba Inu’nun Temmuz 2028’de %2,553 oranında yükseleceğini belirtiyor. Ayrıca varlığın endekslerinden iki sıfırın silineceğini öngördü.

SHIB için yükseliş senaryosu

Shiba Inu (SHIB), kalabalık topluluğu ve büyüyen kullanım alanları sayesinde kripto para piyasasında önemli bir varlık olmaya devam ediyor. Piyasa değeri 4,59 milyar doları aşan SHIB, şu anda değerleme açısından 17. sırada yer alıyor.  Bununla birlikte, varlığın fiyatı Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak o zamanda bu yana uzun süreli bir düşüş trendine girdi. Son dönemdeki olumlu gelişmelerin ortasında, son 21 ayda SHIB için önemli bir yükseliş kaydedilmedi.

SHIB

Bu cesaret kırıcı eğilim, yatırımcıların yakın vadede SHIB’nin fiyat hareketine temkinli yaklaşmasına neden oldu. Bununla birlikte, Gov Capital’in yakın zamanda yaptığı çok yıllı bir projeksiyon söz konusu. Bu durum Shiba Inu destekçilerinin umutlarını artırdı.

Temmuz 2028 için SHIB fiyat projeksiyonu

Önde gelen fiyat analiz platformuna göre, SHIB’nin fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde astronomik bir şekilde değer kazanacak. Platform özellikle, Temmuz 2028’e kadar Shiba Inu’nun mevcut fiyatından iki sıfırın silineceğini belirtti.

Yazıyı yazarken, topluluk odaklı kripto varlığı 0,0000078 dolardan el değiştiriyor. Gov Capital (GC) yükselişte. Ayrıca SHIB’nin Temmuz 2028’e kadar 0,000207 dolar nihai hedefine ulaşmasını bekliyor. Bu, mevcut fiyatından %2,553’ün üzerinde bir artışı temsil ediyor.

SHIB için kilit katalizör olacak gelişmeler

Shiba Inu SHIB’in öngörülen bu yüksekliklere ulaşması için olumlu ekosistem gelişmeleri çok önemlidir. Bu da proje ekibinin neden Shibarium’un ana ağ lansmanı için bastırdığını açıklıyor. L2 ölçeklendirme çözümü sayesinde, daha önce bildirildiği gibi yüzlerce proje Shiba Inu ekosistemine katılacak.

SHIB

Shibarium’un yanı sıra, tanınmış bir ekosistem yetkilisi devam etmekte olan diğer stratejik gelişmelere de işaret etti. Bu arada, aşırı şişirilmiş arzını azaltmak için SHIB tokenlerini yakmak, değerini daha da artırmaya yardımcı olacaktır.

XRP fiyatı için ralli beklentisi

Ünlü YouTuber Versan Aljarrah, XRP potansiyeli konusunda kendinden emin. Buna göre varlığın grafiklerde gösterilenden daha değerli olduğuna inandığını söylüyor. Black Swan Capitalist’in kurucusu Versan Aljarah, varlığın son dönemde 0,7 dolar seviyesinin altına düşmesine rağmen kısa süre önce XRP’den övgüyle bahsetti.

Versan dün attığı bir tweet’te, XRP’nin son fiyat dalgalanmalarının ona olan “inancını sarsmayacağını” söyledi. Önde gelen YouTuber’a göre XRP, grafiklerin gösterdiğinden daha değerli.

XRP’nin değeri spekülasyondan kaynaklanmıyor

Real Vision kurucusuna göre, XRP’nin değeri sadece spekülasyondan değil, faydasından kaynaklanıyor. Bu noktada Pal, “Bu zincirin bu kadar değerli olmasının bir nedeni var. Buna göre bu spekülasyondan kaynaklanmıyor. Aslında, dava nedeniyle [XRP] bir sürü borsadan çıkarıldı,” şeklinde konuştu.

Önde gelen yatırımcı, SEC’in Ripple’a dava açmasından kısa bir süre sonra Coinbase ve Kraken de dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri merkezli birçok borsanın XRP’yi listeden çıkardığına dikkat çekti. Real Vision CEO’suna göre, XRP’nin değeri spekülasyondan kaynaklansaydı, borsalar onu listeden çıkardıktan sonra kripto varlığının pek bir değeri olmazdı. Ayrıca Pal, Ripple davası nihayet çözüldüğünde XRP’nin değerinin daha da yükseleceğini tahmin ediyor.

XRPL CBDC gelişiminde büyük rol oynayacak

Bu arada Pal, XRPL’nin merkez bankası dijital para birimlerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayacağını kaydetti. Özellikle Ripple, CBDC’nin geliştirilmesinde öncü konumda. Karadağ Merkez Bankası da dahil olmak üzere birçok merkez bankası, çeşitli CBDC girişimleri için Ripple ile ortaklık kurdu.

SHIB

CBDC oyunundaki konumunu daha da güçlendirmek için Ripple önemli adımlar attı. Blockchain tabanlı dijital para birimleri oluşturmak için yeni bir platform açıkladı. XRPL tarafından desteklenen CBDC platformu, merkez bankalarının, finans kurumlarının ve hükümetlerin kendi benzersiz dijital para birimlerini oluşturmalarını sağlayacak.

Bitboy yükseliş görünümünü koruyor

Halk arasında Bitboy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) temyiz zaman çizelgesinden etkilenmeden XRP’deki yükseliş duruşunu ifade etmek için Twitter’a gitti. Özellikle, XRP yanlısı avukat John Deaton’ın temyiz kararının iki yıla kadar sürebileceği tahminine yanıt olarak Bitboy, bu durumun tüm boğa koşusu boyunca XRP için yükseliş görünümüne işaret ettiğini kendinden emin bir şekilde ileri sürdü.

Bitboy, yalnızca uzun temyiz mahkemesi süreçlerine dayanarak XRP için bir yükseliş görünümü ifade etmedi. XRP’nin halihazırda çeşitli borsalarda yeniden listelendiğini vurguladı. Buna göre, topluluğun yasal işlemler karşısında direncini ve korku eksikliğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu