Sei (SEI) kırılımı gerçekleştirdi, yükseliş başladı!

Popüler kripto para birimi Sei (SEI), önemli bir direnç noktasını kırmasıyla birlikte yüzde 12’lik yükseliş yaşadı.

Kripto para piyasası Bitcoin’in (BTC) 43 bin doların üzerine çıkmasıyla yeşillendi. Birçok altcoin’de öne çıkan yükselişler görüldü. Özellikle kripto para piyasasında büyük ses getiren ve majör sınıfına dahil olan kripto para birimleri yine öne çıktı.

Coinkolik olarak daha önce bahsettiğimiz ve önemli bir kırılım noktasında olduğunu belirttiğimiz SEI, direnç noktasındaki kırılımı gerçekleştirmesiyle birlikte yüzde 12’lik yükselişe imza attı.

Sei (SEI) kırılım sonrası yükselişi sürdürebilir mi?

Katman-1 blokzinciri Sei, günden güne ekosistemini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Sei’nin yerel token’ı SEI ise son zamanlarda yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti.

SEI’nin yükselişi, 0,66 dolar bölgesinde yer alan direnç noktasının kırılımıyla gerçekleşti. Coinkolik olarak incelediğimiz SEI, yükselişini sürdürme potansiyeli taşıyor.

SEI grafik

Popüler kripto para birimi SEI, 0,75 dolar bölgesinde yer alan direnç noktasını test etti. Bu noktadan satış baskısıyla geri çekilen SEI, terkar 0,75 doları hedefliyor. SEI’nin 0,75 doları kırması ve üzerinde kalıcılık sağlaması, popüler kripto para biriminin 0,80’e yükselmesini sağlayabilir.

Diğer taraftan SEI, 0,75 dolar direncini aşamaması ve satış baskısının artması halinde, 0,7226 dolar desteğine geri çekilebilir. Bu destek noktasını kaybetmesi halinde, ara destek olan 0,6925 dolara kadar düşüş gerçekleştirebilir. SEI’nin diğer destek noktaları ise 0,66 dolar ve 0,60 dolar olacaktır.

Başa dön tuşu