Ripple (XRP) kritik bir eşiği geride bıraktı: Sinyaller pozitif!

Küresel anlamda inanılmaz bir yatırımcı kitlesine sahip olan Ripple (XRP) son yükselişiyle yüzleri güldürmeyi başardı.

Yalnızca Türkiye’de değil, global olarak büyük bir yatırımcı kitlesini elinde tutan XRP bir süredir sessizdi. Major coin’lere oranla arka planda kalan XRP sonunda beklenen hareketleri yapmaya başladı. SOL ve AVAX‘ın gevşemesiyle beraber kendisini göstermeyi başaran popüler coin, kısa sürede yüzde 5’ten fazla bir artış yaşadı. Bunlara ek olarak önemli bir direnç bölgesini aşan XRP gelecekteki fiyat hareketleri adına umut vermeye başladı.

Major coin’lerden çıkan para Ripple’a aktı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC’nin yükseliş sürecinde yukarı yönlü soluksuz bir şekilde hareket eden SOL ve AVAX bir miktar gevşeyerek diğer altcoin’lere nefes aldırdı. Major coin’lerde en iyi performansı ortaya kayan SOL ve AVAX görmüş olduğu satış baskısı ile XRP’yi parlattı. Aynı zamanda karar verici nitelikte olan bir direncin aşılması, XRP’nin elini güçlendirmiş oldu.

Haberin yazımı itibarıyla 0,6367 dolardan işlem gören XRP kırmızı kutuya gevşemediği sürece işleri olumlu iletebilir. Bu süreçte teknik taraf kadar temel tarafta önemli olacaktır. Proje genelinde fud haberlerin görülmemesi ve teknik yapının şimdiki gibi seyretmesi fiyatı sırasıyla 0,6679 – 0,6962 – 0,7318 – 0,7705 – 0,7893 ve 0,8195 dolara getirebilir. Sürecin tam tersi bir şekilde hareket etmesi ise fiyatı sırasıyla 0,6111 – 0,5797 ve 0,5650 dolara çekebilir.

Ekran Resmi 2023 12 25 13.49.47

Başa dön tuşu