PancakeSwap (CAKE) yeni bir teklif ile yükselişe geçti!

Merkeziyetsiz kripto borsası PancakeSwap (CAKE), topluluğun yeni bir teklifi tartışmaya almasıyla birlikte yüzde 20 yükseldi.

Kripto piyasası, günü yükseliş yönlü geçiriyor. Birçok kripto para birimi, alıcıları bünyesine çekmesiyle birlikte volatiliteye erişti. Özellikle SOL 85 doları aşmayı başardı. Diğer taraftan AVAX, 45 doların üzerine çıkarak ekosistemini canlandırdı. Piyasanın hareketli olduğu ve yatırımcıları cezbettiği bugünlerde, gündeme yeni bir kripto para birimi dahil oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

PancakeSwap’ın yerel token’ı CAKE, topluluğunun etkisiyle yüzde 20 yükseldi. PancakeSwap topluluğu, CAKE arzını 750 milyondan 450 milyona çekmek için tartışma başlattı. Arz teklifi, CAKE’i günün yükselenleri arasına taşıdı.

PancakeSwap (CAKE) önemli bir karar öncesi yükselişte!

PancakeSwap topluluğu, toplam arzın 750 milyon CAKE’den 450 milyon CAKE’e indirilmesini tartışmaya başladı. CAKE’nin daha değerli hale getirilmesini amaçlayan bu teklif, gün içerisinde CAKE’in yüzde 20 yükselmesini sağladı.

PancakeSwap, teklifi “Journey to ultrasound CAKE” başlığıyla yayımladı. Daha değerli bir token yapısı oluşturmayı amaçlayan teklif, CAKE topluluğunun dikkatini çekti. Teklifi sunan PCS_Admin, büyüme için yeterli esnekliğin sağlanmasını gerekçe gösterdi. Diğer taraftan yönetici, CAKE’in değer yapısını hızlandırmak da istediklerini açıkladı.

CoinMarketCap verilerine göre, 388 milyon CAKE dolaşımda yer alıyor. Dolaşım arzına göre CAKE, 677 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. Diğer taraftan CAKE, teklifin gündeme düşmesiyle birlikte işlem hacminde artış yaşadı. CAKE işlem hacmi, son 24 saatte yüzde 200 artarak 211 milyon dolara ulaştı.

CAKE grafik analiz

CAKE, toplam arzın 750 milyondan 450 milyona düşürülmesi teklifinin kabul edilmesiyle birlikte yükselişini sürdürebilir. Ancak CAKE, haber etkisiyle hali hazırda yükseliş yaşadı. Bu nedenle geri çekilme görülmesi şaşırtmayacaktır. CAKE, geri çekilme yaşaması halinde, 2,560 dolar desteğinden güç almaya çalışabilir. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde, CAKE fiyatı 2,450 dolara kadar sert bir düşüş yaşayabilir. Popüler kripto para birimi, 2,450 dolar desteğini de kaybederse 2,380 doları test edebilir. Diğer taraftan CAKE, haber etkisini alım baskısıyla aşması ve 2,56 doların üzerinde kalıcı olması halinde yükselişine devam edebilir. CAKE, 2,650 dolar direncini ve 2,710 dolar direncini geçmesi halinde ana satış bölgesi olarak öne çıkan 2,80 dolara kadar yükseliş yaşayabilir.

Başa dön tuşu