O memecoin patladı gitti!

Solana memecoin’i Michi, pop sanatçısı Ariana Grande’nin Instagram hikayesinde coin’e ilham veren paylaşımının ardından yüzde 18 artış gösterdi.

Michi, duvarda öpücük baskılarıyla hayranlık uyandıran bir adamın posterlerinin yanında pembe bir “aşk iksiri” tutacak şekilde düzenlendi. Bu, şarkıcının “The Boy Is Mine” adlı single’ı için yayınladığı müzik videosuna atıfta bulunan bir Ariana Grande hayranın çalışması.

Ariana Grande, gönderide “Sanırım çocuk onun, [bilmiyorum]” yazıyor ve ardından meme’in görüntüsü geliyor. Bir Michi Solana Instagram hesabı “Hey bu benim,” diye yorum yaptı.

memecoin kripto unlu sanatci

Ünlü isimler, memecoin’lerdeki yükselişi tetikliyor

Grande’nin paylaşımından sonra Michi yalnızca yüzde 3 artışla 0,22 dolara yükseldi. Ancak, daha önce Dogwifhat (WIF) gibi coinlerin yükselmesinde katkısı olan kripto influencer’ı Ansem, Grande’nin ’daki gönderisini vurguladıktan sonra, Michi sadece bir saat içinde yüzde 18 artarak 0,26 dolara yükseldi.

memecoin mich kripto

Bu gelişme, ünlülerin kriptoya giriş yaptıklarını duyurmasının ardından geldi. En önemlisi, medya kişiliği Caitlyn Jenner iki memecoin’i piyasaya sürdü ve müzisyen Iggy Azalea kendi memecoin’ini piyasaya sürerken, eski kick boksçu Andrew Tate geçen haftanın sonlarında bir memecoin çılgınlığına başlattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Başa dön tuşu