Nam Salan Analist İddialı: Bu Altcoin Milyoner Yapacak!

Kripto fenomeni Bitboy, XRP milyoneri olmak için yaklaşık 150 bin XRP tokenine sahip olmak gerektiğine işaret etti. Yani, analistin açıklamasına göre altcoin XRP’nin 6 doların üzerine çıkması durumunda 150 bin XRP’si olan bir yatırımcı, milyoner olabilecek. Bu durum, topluluktan tartışmalara yol açtı. Diğer yandan altcoin için umutlu olduğundan bahsetti. İşte detaylar…

Ben Armstrong, XRP topluluğunu ateşledi

Yakın tarihli bir videoda, popüler olarak Bitboy olarak adlandırılan ünlü kripto influencer’ı Ben Armstrong, bir kripto yatırımcısının milyoner statüsünü almak için elinde tutması gereken Ripple ağ tokenleri olan XRP miktarını belirtti. Armstrong’a göre, bir kişinin XRP milyoneri olabilmesi için 150 bin adet Ripple’a sahip olması gerekiyor. Beklendiği gibi, topluluk kripto influencer’ının açıklaması tarafından alevlendirildi ve sayısız tepkiyi ateşledi. Bazı insanlar, konuyla ilgili analizleri ortaya çıkarmaya hevesli kripto topluluğunun ortak bilgeliğini aramak için anketler düzenledi.

Ünlü bir XRP influencerı olan Jenna tarafından yapılan bir anket, XRP meraklılarından yanıt aldı. İlginç bir şekilde, ankete katılanların çoğu milyoner olmak için 150 bin XRP’den daha azına ihtiyaç olduğunu düşünmekte. Ek olarak, katılımcıların yüzde 62,5’i 150 bin XRP’den daha azına ihtiyaç duyduklarını düşünmekte. Diğer yandan, yüzde 22,6 oy alan ikinci grup 150 bin rakamının doğru olduğuna işaret ediyor.

Bununla birlikte Armstrong, anketin sonucunu takiben muhafazakâr bir yaklaşımın önemini yineleyerek uyardı. Bitboy’un yorumları, 150 bin XRP’nin kişiyi milyoner statüsüne sokacağı yönündeki kendi tahminini takip etti. Sonuçlar ışığında Armstrong, tahminlerde çok agresif olunmaması konusunda uyarı yaptı. Ayrıca, bu tür bir hevesin bireylere vereceği potansiyel zararın altını çizdi.

Boğa koşusu sırasında altcoin projeleri için bazı dersler alındı

Bir önceki boğa koşusu sırasında alınan derslerden bahsetti ve daha muhafazakâr bir zihniyetin önemini vurguladı. İddialı tahminler cazip olsa da, gerçekçi olmayan beklentilere yol açabileceğine işaret etti. Bunun da potansiyel olarak yatırımcılara zarar vereceğine dikkat çekti.  Özellikle, 150 bin XRP’nin milyoner yapması için, paranın 6,7 doların üzerinde işlem görmesi gerekiyor. Şu anda 0,4271 dolarlık mevcut fiyat göz önüne alındığında 150 bin XRP elde etmek yaklaşık 65 bin dolara mal oluyor. Öte yandan, bir kripto meraklısı olan Edward Farina, XRP hakkında iyimser bir görüş paylaştı. Bitboy’un 150 bin önerisinin aksine, 10.000 XRP tokenına sahip olmanın finansal özgürlük sağlayacağını öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu