Launch için son saatler!

7 Aralık’ta K15 Lansmanı‘nı gerçekleştirecek olan popüler DeFi projesi Kava (KAVA) haber etkisiyle beraber sağlam bir ivme yakalayabilir.

DeFi alanının önde gelen projelerinden Kava, son zamanlarda haber etkisiyle ön plana çıkıyor. 7 Aralık’ta 15K Lansmanı‘nı başlatacağını açıklayan proje, sosyal medyada ilgi çekmeye devam ediyor. Resmi X hesabından geri sayıma başlamış olan Kava, yarın itibariyle yeni K15’e adım atmış olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasanın iyi gittiği süreçlerde Launch, Mainnet ve Burn gibi haberlerin ilgili projeleri yukarı taşıdığını ele alırsak, KAVA’da bir hareketlilik görme ihtimalimiz yüksek. Şirket, aynı zamanda 1 Ocak 2024’te KAVA enflasyonunun sıfırlanacağını bildirmişti. Çok kısa bir zaman diliminde iki farklı gelişmeye imza atacak olan Kava, token bazında pozitif bir ivme kazanabilir mi? KAVA için son durum nedir?

Yükselen trendi korudukça güven veriyor!

22 Kasım’da yükselen trend yapısına başlayan KAVA volatil hareketlere rağmen 0,85 dolar bandına yaklaşmayı başardı. Haberin yazımı itibariyle 0,823 dolardan işlem gören popüler DeFi coin’i, 0,852 doları hacimli bir şekilde kırması halinde sırasıyla 0,981 – 1,075 – 1,157 ve 1,279 dolara kadar yükseliş yönlü hareketini sürdürebilir. Bu süreçte teknik analiz kadar Kava’dan gelecek haberler ve DeFi tarafındaki gelişmeler kritik bir rol oynacaktır.

DeFi ile ilgili coin’lere olan ilginin azalması, BTC Dominasyonu’nun artışı, BTC’nin düşüş yönlü fiyatlaması veya KAVA’nın yükselen trendi kırması gibi durumlar doğal olarak pariteyi alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda ilk olarak aylık açılış fiyatına daha sonrasında ise sırasıyla 0,758 – 0,667 ve 0,609 dolara doğru bir düşüş görmemiz kuvvetle muhtemel.

Ekran Resmi 2023 12 06 12.02.51

Başa dön tuşu