Hafta İçinde Bu 4 Altcoin Kilit Açacak! – Altcoinhaberi.com

Bu hafta, birçok altcoin için “unlock”, yani kilit açma dönemi başlıyor. İşte hafta içinde kilit açılımıyla gündeme gelebilecek olan 4 altcoin…

Bu hafta altcoin projeleri için önemli

Token Unlocks verilerine göre bu hafta, Tornado Cash (TORN), Galxe (GAL), Moonbeam (GLMR) ve Aptos (APT) için kilit açımları gerçekleştirilecek. Öncelikle Tornado Cash’e bakarsak TORN, toplam arzın yüzde 1.75’ine işaret eden 175.000 tokenın kilidini açacak. Bu da, TORN’un mevcut değeri ile hesaplanırsa, 1.3 milyon dolarlık bir değere işaret ediyor. Ayrıca, bu kilit açılımı ile TORN’da kalan kilitli coin miktarı 3.95 milyon olarak karşımıza çıkıyor. Zira, şimdiye kadar 6.05 milyon TORN’un kilidi açıldı. Coin’in kilidi 8 Mart 2023, 06:30 civarında açılacak.

Kripto Para Milyarderi, Bitcoin Yükselişi İçin Tarih Verdi!

Galxe (GAL) ise, 192.307,69 tokenın kilidini açacağını açıkladı. Bu, Galxe’ın toplam arzının yüzde 0.096’sına denk geliyor. Sonuç olarak GAL’ın bu hamlesi ile 317 bin dolarlık tokenlar piyasaya girmiş olacak. Mevcut durumda GAL’ın token kilidini 9 Mart 2023, Türkiye saati ile 15:00’te açılacak. Üçüncü olarak Moonbeam (GLMR), arzının yüzde 1’ine denk gelen 3.9 milyon dolarlık bir coin kilit açılımı gerçekleştirecek. GLMR’ın token açılımı, 11 Mart 2023, Türkiye saati ile 03:00’te yaşanacak. Son olarak Aptos (APT), 12 Mart 2023’te TSİ 03:00’te arzın yüzde 0.5’ine denk gelen 50 milyon dolarlık bir kilit açılımı gerçekleştirecek.

“Unlock” olayının önemi nedir?

Token kilit açma işlemleri, erken yatırımcılara, geliştiricilere ve çalışanlara kazanılmış tokenlarını satma fırsatı veren düşüş olayları olarak kabul edilir. Erken token sahipleri, maliyet esaslarının çok düşük olması nedeniyle satmaya teşvik edilirler ve nakit çekme fırsatı bulduklarında genellikle üç haneli getirilere bakarlar.

Ünlü Şirket, Bu 4 Altcoin Yüzünden Ciddi Zarar Yazdı!

Kilit açma sırasında, piyasalar arzla dolduğu için bir token ağır satış baskısı yaşayacaktır, bu nedenle yatırımcıların, özellikle likiditenin kıt olduğu bir ayı piyasası sırasında, kilit açma miktarı ve programı hakkında derin bir anlayışa sahip olmaları çok önemlidir. Genel olarak yatırım fonları, birincil hedefleri kârlılık olduğu için en çok satanlar olurken, proje kullanıcılarının ve çalışanların elinde tutma olasılığı daha yüksektir. Ancak, tüm token kilit açma işlemleri aynı kumaştan yapılmıyor ve yatırımcılar bunu fark etmeye başlıyor.

2023, bir bütün olarak kripto için bir yükseliş notuyla başladı, ancak belki de en ilginç olanı, 2022’de token kilidinin açılmasıyla ilgili gördüğümüz düşüş eğilimini tersine çevirerek, yakında kilit açmayla karşı karşıya kalan tokenların elde ettiği kazançlar oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu