Kurumsal Para, AVAX ve Bu Coinleri Satıyor!

Terraform Labs ve 1inch gibi kurumsal fonlar, altcoin cüzdanlarını nakde çevirmeye başladı. Özellikle AVAX, Ripple zaferinin ardından elde ettiği kazanımlarla yüklü satışları çekiyor.

Terraform Labs, 30 Mayıs’tan bu yana toplam 687.000 AVAX sattı

On-chain araştırmacısı Ember Monitoring’e göre Terraform Labs, 30 Mayıs’tan bu yana 9,76 milyon dolar değerinde AVAX’ı nakde çevirdi. Şirket ortalama 14,2 dolar fiyattan toplam 687.000 AVAX sattı. Adreste şu anda 398.000 AVAX (yaklaşık 5.8 milyon dolar) var.

Bu arada, 13 Temmuz Perşembe, Avalanche (AVAX) dahil birçok altcoin’in rallisini gördü. New York mahkemesi bu tarihte SEC davasında XRP lehine karar verdi. AVAX rallisi, son iki günde toplam %24’lük bir artışla 15,97 dolara kadar yükseldi.

Terra ekosisteminin arkasındaki şirket olan Terraform Labs, Mart ayında 20 milyon LDO satmıştı. Şirket, Aralık 2020’de Lido Finance’in 2 milyon dolarlık finansman turuna katılan isimlerden biriydi. Bu satış işlemiyle birlikte son aylarda 30 milyon doların üzerinde pozisyonunu nakde çevirdi.

1inch, milyonlarca ETH satıyor

Popüler merkezsiz borsa 1inch, son zamanlarda Fusion platformunu hedefleyen en yeni protokol güncellemesini test etti. Test sürecinde, milyonlarca dolar değerinde yaklaşık 11.000 ETH sattı.

1inch, 11.000 ETH’yi DAI’ye, ardından MakerDAO’nun faiz getiren tokeni CHAI ile takas etti. Proje üyesi Kunz, “Ekibimiz Füzyon modunda yeni özelliği test ediyor. Süreyi, müzayedeyi başlatmak ve bitirmek için özel ön ayar kullanmak mümkündür. Bu tür bir strateji, varlıkların yeniden dengelenmesi için çok faydalıdır. Sonuçlara göre, ticaret sadece bir piyasa takasına kıyasla daha iyi bir ortalama oranla gerçekleştirildi.”

Bu esnada 1inch, kullanıcıları likidite sağlayan profesyonel piyasa yapıcılara bağlamak için borsanın Takas Motorunu güçlendiren Fusion güncellemesi için çeşitli özellikleri test ediyor. Aralık ayında başlatılan yükseltme, ek güvenlikle daha uygun maliyetli işlemlere izin verdi.

Bir Lido node operatörü, 4 milyon LDO’yu Binance’e aktardı

Ember Monitoring’e göre Lido node operatörü ve yatırımcısı Certus One, Binance’e yüklü miktarda LDO aktarıyor. Şu ana kadar yaklaşık 4,6 milyon dolar değerinde 2 milyon LDO’yi Binance’e transfer etti. Toplamda yaklaşık 4 milyon LDO’yu Binance cüzdanına aktardı. Daha önce Certus One, 14 Temmuz sabahı erken saatlerde Binance’e 1.999.900 LDO yatırmıştı.

Bu arada, Certus One’in Binance’e aktardığı LDO esnasında FTM ve ETH’de büyük transferlere şahit oluyor. Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere, bugün birkaç balina Binance cüzdanlarını nakde çevirmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu