Kritik Haber Öncesi SHIB ve Bunları Topluyorum!

Popüler Youtube kripto analisti Austin Hilton, yaklaşan Shibarum lansmanı öncesinde SHIB ve diğer ekosistem token’lerini topladığını paylaştı.

SHIB, BONE ve LEASH’de yeni zirveler bekliyor

Kripto analisti Austin Hilton, yakın tarihli bir YouTube videosunda, Shiba Inu ekosistemindeki fırsatları değerlendirdi. Shiba Inu, Ethereum ağında faaliyet gösteriyor ve üç benzersiz kripto para birimden oluşuyor. Ana token olarak SHIB, dünya çapında milyonlarca kullanıcının erişebildiği, merkezi olmayan, topluluk odaklı bir token olarak hareket eder. 2020’nin sonlarında Ethereum üzerinde başlatılan SHIB, o zamandan beri küresel ilgi gördü. Son yıllarda bir dizi şirket tarafından ödeme yöntemi olarak benimsendi.

Hilton’ın radarındaki BONE, toplam 250 milyon arz ile ekosistemde yönetim token’i olarak hizmet ediyor. BONE, Shib yatırımcılarının Doggy DAO aracılığıyla teklifleri oylayarak karar verme sürecine katılmasını sağlar. Ayrıca, Shiba Inu’nun kendi Layer 2 ağı olan Shibarium’un temelini oluşturur.

Üçüncü token olan LEASH, 107.646 ile sınırlı bir arza sahip. Bu token ekosistemin özel destekçilerine özel avantajlar sunar. LEASH yatırımcıları, ShibaSwap’e likidite sağlamak için artırılmış BONE ödülleri, Shiboshi NFT’leri basmak için özel haklar ve “SHIB: The Metaverse projesi” dahilinde arazi satışlarına öncelikli erişim gibi avantajlara sahipler.

Katman iki Blockchain olan Shibarium, Ethereum’un düşük hız ve yüksek işlem maliyeti sorunlarına çözüm bulmayı amaçlıyor. Shibarium şu anda test aşamasında önümüzdeki aylarda mainet’e geçmesi beklenmektedir.

Neden Shiba Inu tokenleri?

Austin Hilton bu noktada büyük yatırımcı davranışlarına dikkat çekti. Analist, Shiba Inu ağındaki “balinaların” son hareketlerine dikkat çekiyor. Bu yatırımcıların Shiba Inu’ya (SHIB) yoğun bir şekilde yatırım yaptıklarını iddia ediyor. Özellikle, Shiba kriptolarını içeren büyük işlemlerin hacminde toplam 2,2 trilyona ulaşan önemli bir artışa dikkat çekiyor.

Hilton ayrıca iddialı açıklamalara da yer verdi. Şu anda SHIB, BONE veya LEASH satın almayan yatırımcıların pişman olacağını söyledi.

Hilton, Shibarium’un gas tokeni olduğu için BONE’nin muazzam bir yatırım fırsatı sunduğunu öne sürüyor. Ayrıca takipçilerini BONE’ye yatırım yapmayı düşünmeye teşvik ediyor. Analist, Shibarium’un lansmanı ile BONE’nin değerinin muhtemelen artacağını öngörüyor. Zaten SHIB’e sahip olduğu için şu anda BONE biriktirdiğini söylüyor.

Token yakımları SHIB için ana katalizör

Hilton’ın bahsetmediği fakat önemli olan bir nokta, topluluğun yoğun çaba gösterdiği SHIB token burn etkinlikleri. Shiba Inu ekosistemiyle ilgili güncellemeler yayınlayan LUCIE, yakın zamanda SHIB burn ve Shibarium’un rolü hakkında bir tweet yayınladı.

Tweet’e göre Shibarium, SHIB arzını azaltan bir yakma mekanizması sunarak Shib ekosistemini önemli ölçüde etkiliyor. Kullanıcılar ağ üzerinde işlem yaptıklarında, temel ücret bir Shibarium sözleşmesine kilitlenirken, öncelik ücreti doğrulayıcılara ödenir.

Ayrıca, SHIB yakma oranı geçen yıldan bu yana sürekli olarak yeni zirveler kaydetti. Altcoinhaberi.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Binance dün bir token burn etkinliğiyle bunun ne kadar etkili olabileceğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu