Cardano (ADA), 2 Dolara Giden Yolda Yeni Zirvesinden Yalnızca Birkaç Sent Uzakta

Boğa rallisinin tam tesiriyle, Cardano (ADA) yavaş yavaş tüm kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti. Gelin, bu projenin son gelişmelerinden kimilerini inceleyelim ve Cardano’nun bu boğa piyasasında hangi pozisyonda olacağına bakalım.

Cardano Gelişmeleri

İşte son boğa piyasasından bu yana projeyle birlikte değişen birtakım şeyler:

  • Cardano, stake etmeye müsaade veren Shelley ana ağını başlattı
  • Daedalus 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Bu sürüm, yaklaşan Mary protokol güncellemesi için mahallî token takviyesini sunar
  • Mary hard fork‘una az kaldı
  • Projede stake etme mevcut ve şu anda Binance’de bile %7,69 -%17,49 getiri sunuyor
  • Charles Hoskinson daha düzgün tanıtım hedefiyle daima güncellemeler için günlük görüntüler yayınlıyor ve AMA’lar düzenliyor
  • Cardano’nun hacmi 2-3 yıl öncesine nazaran yüksek.
  • Dünya çapında birden fazla paydaşlık sağlandı

Ve argümanlara nazaran vakitle gelecek daha çok şey var. Bu proje yığılmış bir yol haritasına sahip ve şimdiden dünya çapındaki şirketlerle daha fazla iştirake ve Afrika’daki muhakkak bir ülkeyle iştirake “işaret etti”.

Charles Hoskinson, şeffaf olmaya, cesaretlendirmeye ve alandaki öbür birçok projeye sevecen olmaya çalışma gayesiyle köprü kuran bir isim olarak biliniyor. Öbür projeleri hak ettikleri başarılarından ötürü tebrik eden birisi. Charles, yakın vakitte yapılan bir AMA’da, CZ ve Binance takımını, Binance Coin‘in başarısı ve fiyat artışı nedeniyle tebrik etti. Hoskinson, alçakgönüllü halleri nedeniyle sevilen bir isim ve bu da ADA için epey olumlu.

Cardano Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyini Kıracak mı?

Sanfranciscotribe.com’daki bir yazıya nazaran Cardano’nun önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni ATH belirleyeceği ve 1.40-1.60 dolar aralığında süreç göreceği kestirim ediliyor. Müellife nazaran o bölgede güçlü bir konsolidasyon görmeye başlayacağız. Daha sonrasında yeniden müellife nazaran ADA’nın satış buyruklarını kırması ve direkt 2 dolara yükselmesi için küçük bir baht var. Bu Bitcoin’in birinci kere 20 bin doları kırmasına benziyor. Ancak bunun daha sonra daha güçlü bir geri çekilmeye sebep olabileceği tabir ediliyor.

Cardano, öngörülen 1.40 – 1.60 dolar aralığına ulaştığı düşünüldüğünde, piyasanın insafına kalacak. Müellife nazaran proje güçlü ve çantaların gerisindeki eller sabit. Ancak şu anda pazara giren ve çıkan para ölçüsü tsunami üzere. Er ya da geç vuracak ve çok sert vuracak.

ADA, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap datalarına nazaran 1.15 dolardan süreç görüyordu.

Başa dön tuşu