İşte Sıradaki Boğa Koşusunu Başlatabilecek 6 Altcoin!

Acaba bir boğa koşusunu hangi altcoin başlatacak? Kuşkusuz soru önemli. Ancak cevabı da bir o kadar mühim. Okuyucularımız için öncü olacak altcoinleri belirledik. Ayrıntılarına bir bakalım.

6 altcoin boğa koşusunu başlatabilir

Önce yer vereceğimiz proje LayerZero. Bu proje tamamen birlikte çalışabilirlikle ilgili. Diğer taraftan gizlilikle birlikte, kriptonun geleceği burada olacak. Altcoin LayerZero bize yabancı değil. Buna göre, çok sayıda Layer 1 ve Layer 2 blockchain olduğunu biliyoruz. Bunların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri gerekiyor. Peki, bununla kim ilgilenecek? Doğru, bu LayerZero platformu. Buna göre LayerZero hepsini birbirine bağlamak için inşa edilmiş durumda. LayerZero, zincirler arasında mesajlara izin veriyor. En önemlisi, teslimatı garanti ediyor. Eğer bu yeterli değilse, güvenilmezliği ayarlayabilirsiniz. Bunu başarmak için iki taraf kullanıyor; oracles ve relayers. Şimdi, ilginç olan, LayerZero’nun halihazırda sahip olduğu finansman ve destek. En önemlisi toplamda 293 milyon dolar topladılar. Bu iyi bir miktar para. Bir süre daha devam etmelerini sağlayacaktır. En son Nisan ayında 120 milyon dolar topladılar. Bu onların B Serisi’ydi. Bu onlara 3 milyar dolar değer biçti. Bu da etkileyici bir destekçi listesiyle oldu. İşte listedekiler,

  • a16z
  • Chapter One
  • GCR
  • K5
  • OKG
  • OpenSea
  • Sequoia

Seri A fonları sırasında 135 milyon dolar topladılar. Bu, Mart 2022’de gerçekleşti. Güçlü desteğin yanı sıra harika bir ekibe de sahipler. Ryan Zarick ve Bryan Pellegrino liderliğindeler. Ayrıca, projenin güçlü temelleri var. Yani kısacası, büyük potansiyele sahip bir proje. Bu yüzden radarda olması gerekiyor.

Altcoin StarkNet

Bu altcoinlerden ikincisi StarkNet’tir. Altcoin Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Layer 2 projesi. StarkWare bu projenin arkasındaki şirkettir. Şimdi, StarkNet ile ilgili ilginç olan şey, tokenlerini zaten dağıtmış olmalarıdır. Tokenin kısa yazılışı STRK’dır. Bununla birlikte, Ethereum üzerinde oturuyorlar ve dağıtım için bekliyorlar. Onlardan 10 milyar tane var. Dolayısıyla, bir airdrop söylentilerinin aylardır ortalıkta dolaşmasına şaşmamalı. Ayrıca, bunun sabit bir miktar olmadığını da belirtmek gerekiyor. Protokol zaman içinde daha fazla token basabilir. Ekip henüz basım oranını veya mekanizmasını tanımlamadı.

Uniswap v3 StarkNet'e Geliyor: UniStark Nedir?

Token’ı zamanında stake etmek, yönetişim ve işlem ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz. Eli Ben-Sasson, StarkWare’in kurucu ortaklarındandır. Bununla birlikte, kendisi aynı zamanda Altcoin Zcash’in kurucu bilim insanıdır. Bu, iyi bilinen bir gizlilik coini. Çalışan sayılarının 200 ila 250 civarında olduğu tahmin ediliyor. Yani proje sadece güçlü bir ekibe sahip değil. Bu proje aynı zamanda güçlü temellere de sahip. İyi bir destek almasının nedenlerinden biri de bu. Sonuç olarak, iki ay içinde TVL’si 10 milyon dolar yükseldi.

Linea

Bu altcoinlerin üçüncü seçimi Linea’dır. Aynı zamanda Ethereum üzerinde bir Layer 2 projesi. 28 Mart itibariyle Linea olarak yeniden adlandırıldı. Daha önce Consensys zkEVM olarak biliyor olabilirsiniz. Consensys bunların arkasındaki şirket. Ayrıca MetaMask’ın da sahipleri. Bu, MetaMask üzerinde varsayılan Layer 2 olacak. Başka bir deyişle, başarı neredeyse garanti. Sıfır bilgili bir Ethereum Sanal Makinesidir (zkEVM). Bu, geliştiricilerin altcoin Ethereum üzerinde inşa ediyormuş gibi üzerinde inşa etmelerine olanak tanıyor. Zk rollup’larını kullanıyor. Linea şu anda bir test ağı yolculuğunda. Potansiyel bir airdrop bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar kolay görevler değil. Ancak ödüller buna değebilir.

Geçen hafta, tamamen NFT’lerle ilgili olan 3. haftayı bitirdiler. Her hafta puan kazanabilirsiniz. Yani, sonunda ne kadar çok puanınız olursa, ödülünüz de o kadar yüksek olacak. Ancak ekip henüz 4. haftayı açıklamadı. Bu projenin temelleri de iyi durumda. Arkanızda Consensys gibi büyük bir şirket olmasının avantajı da bu. Consensys’te 700 ila 1000 kişi çalışıyor. Linea için biraz fon bulma zamanı. Consensys şimdiye kadar çeşitli finansman turlarında en az 726 milyon dolar topladı. Bu gerçekten de cazip bir miktar olabilir. Ve elbette, inşa etmeye devam etmek için bol miktarda sermaye bu.

CHZ (Chiliz)

Küçük bir piyasa değerlemesine sahip olmasına rağmen, yatırımcılar Chiliz’in CHZ tokenı konusunda oldukça hevesli. Chiliz benzersiz bir teklif belirledi. Ayrıca bunu aktif olarak tanıtıyor. Chiliz, spor şirketlerine koleksiyonlar, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) gibi araçlar aracılığıyla taraftar katılımını artırmada yardımcı olmak amacıyla 2018 yılında piyasaya sürüldü. Spor piyasası oldukça kazançlı. Ve son iki yılda, daha fazla spor markasının blockchain’i benimsediğini gördük. Chiliz, Web3 ve spor için bu pazardan kâr elde etmek için iyi bir konumda. Spor taraftarları takımları için oldukça çılgındır ve bir parçasına sahip olmak için her şeyi yaparlar. Altcoin Chiliz de onlara bunu sunmaya çalışıyor. CHZ’yi bir ticaret aracı olarak kullanarak favori takımlarının fan tokenlerini satın alabilirler.

Dikkat: Dev Balina, Bu Altcoin'i Borsaya Boşaltıyor!

Kullanıcılar bu fan tokenlerini önemli kulüp kararlarına katılmak için kullanabilirler. Ayrıca topluluğa aktif olarak katıldıkları için ödüller de alacaklar. Altcoin Chiliz benzersiz bir uzun vadeli değer önerisine sahip. Chiliz halihazırda en iyi spor markaları ve takımları ile ortaklık kurdu. FC Barcelona, Juventus, Manchester City, Atletico Madrid ve çok daha fazlası. Ayrıca Chiliz, 2018 yılında Socios’u hayata geçirdi. Platform yalnızca spor ve eğlence sektörlerine hitap etmekte. Socios.com, kriptoyu ana akımın dikkatine sunuyor ve CHZ tokeninin değer önerisini artırıyor. CHZ bir süredir piyasada. Hem bir pandemi hem de bir ayı piyasası gördü. Bu, oyun sektöründeki yatırımcılar için büyük bir cazibe. CHZ’nin hem uzun ömürlülüğü hem de piyasa cazibesi var. Olası zorluklara rağmen, Chiliz kripto para birimi önemli bir spor yatırımcısı topluluğunu piyasalara çekerek bir ölçüt olmaya hazırlanıyor. Tüm tahminleri aşmasını ve yakın geleceğin öne çıkan oyuncularından biri olmasını bekliyoruz.

QNT (Quant)

Hangi kriptoya gideceğinizden emin değilseniz endişelenmeyin. Quant şüphesiz göz atmaya değer bir proje. Başarı için büyük bir potansiyele sahip. Quant, birlikte çalışabilir bir çözüm. DeFi uygulamaları için açık kaynaklı, veri destekli bir platform olarak tanıtıldı. Proje, işlem hızını vurgulamaya devam ederken işlem maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor. Quant, tüm DLT (dağıtılmış defter teknolojisi) türlerinin ağlar arasında veri paylaşmasına izin veriyor. Buna blockchain, DAG ve Tempo dahil. Büyük fikir, bu teknolojilerin benimsenmesini artırmak. Bir diğer fikir, DLT entegrasyonunu basitleştiren kurumsal yazılım çözümlerini piyasalara sunmak.

Birlikte çalışabilirlik eksikliği DLT için büyük bir sorun. İşte Quant’ın çözdüğü şey budur. Quant, geliştiricilerin sağlam uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyor. Bu uygulamalar birden fazla zincirle entegre edilmiş durumda ve dağıtımı kolay. Bu projenin teknolojisi uzun vadeli bir değere sahiptir. Bu da onu işaretlemek için yeterli bir sebep.

MNW (Morpheus)

Çin’in yeniden gündeme gelmesiyle birlikte MNW’ye yatırım yapmak mantıklı. Ayrıca Morpheus, tedarik zinciri sektöründe gerçek dünyadaki bir sorunu çözüyor. Şimdiye kadar, tedarik zincirlerini optimize etmek için en iyi yaklaşımlardan birine sahip. İşte faydalarından bazıları:

  • Hızlı ödemeler için otomatik akıllı sözleşmeler kullanıyor.
  • SWIFT tarafından belirlenen herhangi bir para biriminde ödemelere izin veriyor.
  • Diğer zincirlerle uyumlu.

Altcoinhaberi.com olarak daha önce de yer verdiğimiz gibi Morpheus, tedarik zinciri dünyasındaki sorunları ele almak için blockchain’i kullanıyor. Buna göre tedarik zinciri endüstrisinde Morpheus’u benimseyen daha fazla işletme görmemiz sadece bir zaman meselesi. Bu da MNW tokenleri için iyi olacak. MNW geçmişte zaten iyi bir potansiyel gösterdi. Son boğa koşusunun zirvesinde, Morpheus tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,46 dolara ulaştı. MNW şu anda 1,09 dolardan işlem görüyor. Ayı piyasasının yaklaşmasıyla birlikte, Morpheus gibi projeler büyük bir benimseme görme şansına sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu