Herkes Bu Altcoin Projesinin Peşinde!

CoinMarketCap tarafından yayınlanan 2023 yılına ait ilk çeyrek raporu, bu kripto paralara yönelik ilgiyi ortaya koydu. Rapora göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Baby Dogecoin’den (BABYDOGE) sonra yatırımcıların en çok görüntülediği kripto para birimi arasında yer alan Shiba Inu (SHIB), birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Özellikle CoinMarketCap’in yayınladığı son rapordan sonra yatırımcıların gösterdiği ilginin de kanıtlanmasıyla beraber uzmanlar yakın zamanlı bir yükselişe işaret ediyor! Peki, popüler altcoin Shiba Inu (SHIB) için sıradaki seviyeler neler?

CoinMarketCap raporu bu altcoin projesine olan ilgiyi ortaya koydu!

CoinMarketCap 2023 ilk çeyrek raporuna göre, Shiba Inu’nun popülaritesi Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Afrika, Okyanusya ve Avrupa dahil olmak üzere farklı kıtalarda da fırladı. Popüler altcoin, Avrupa hariç bu kıtalarda yaşayan insanlar arasında yalnızca yüzde 11.56 ile 12.5’in üzerinde görüntülenme elde etti. Bununla beraber Kuzey Amerika, bölgedeki kripto yatırımcıları arasında yüzde 20.39 oranında görüntülenme alarak, SHIB için hareketli bir merkez haline gelmiş bulunuyor. CoinMarketCap’in paylaştığı grafik ise şu şekilde:

Fakat öte yandan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), farklı kıtalarda en çok takip edilen ve görüntülenen kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. BTC, yüzde 36.78 ile Güney Amerika’da en az görüntülemeyi alırken, Baby Doge Coin’in ardından Shiba Inu onu takip etti. Ayrıca CoinMarketCap, CoinMarketCap ayrıca, Aralık 2022’de 1,809 milyon kullanıcıdan, coinin hareketini gerçek zamanlı olarak izlemek için 1,84 milyondan fazla kullanıcının izleme listesinde Shiba Inu olduğunu keşfetti. Bununla beraber Shiba Inu’ya yönelik bu ilgi ile beraber uzmanlar, yakın zamanda SHIB fiyatında bir yükseliş bekliyor. Uzmanlara göre özellikle son bir haftalık süreç içerisinde yüzde 7’nin üzerinde değer kazanan SHIB için yeni fırsatlar doğabilir.

SHIB fiyatı diğer altcoin’leri arkasında bıraktı!

Bir diğer yandan kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu topluluğu, özellikle Shibarium’un test ağı Puppynet’in piyasaya sürülmesinden sonra, Mart ayında faaliyetlerde hızlı bir artışa tanık oldu. Shibarium Puppynet, hayata geçtiği 11 Mart’tan bu yana benimsenmesinde istikrarlı bir artışla Shina Inu topluluğundan muazzam bir destek aldı. Puppy Scan verileri, Puppynet’in 100.000’den fazla cüzdan ve 800.000’den fazla işlem kaydettiğini gösteriyor.

Shiba Inu fiyat grafiği

Popüler memecoin projesi Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir büyük toplulukların ve yatırımcıların hedefinde bulunuyor. Özellikle Shibarium ile artan ilginin sonucu olarak birçok yatırımcı Shiba Inu’ya gözlerini çevirirken, SHIB fiyatı son bir haftalık süreç içerisinde yüzde 7.8 değer kazandı. Anlık olarak SHIB fiyatı 0,00001126 dolar seviyesinden işlem görürken, son 24 saat içerisinde yaşadığı 0.4’lük yükselişle beraber 6.61 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Projenin işlem hacmi ise yüzde 175,83 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu