Fon Yöneticisi ‘Alım Zamanı’ Dedi! Peki Hangi Altcoinler?

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, kripto para piyasasına yatırım yapmak isteyenlerin artık daha fazla zaman kaybetmemeleri gerektiğini söylüyor. Fon yöneticisi altcoinler konusunda birkaç projeye güveniyor…

Raoul Pal, bu altcoinler için yatırım zilini çaldı

Şu anda Real Vision CEO’su olarak görev alan eski Goldman Sachs yöneticisi Pal, kripto para satın almaya başlamak için uygun bir zamanda olduğumuzu söylüyor. Pal, Üstel Çağ olarak adlandırdığı şeyin gelişinin, kripto paralarla birlikte yükselen yapay zeka (AI) ve diğer yenilikçi teknoloji hisselerini patlayacağını tahmin ediyor.

Ayrıca, geçen yıldan bu yana enflasyonu düşürmek için faiz oranlarını hızla yükselten Fed’in ekonomiyi canlandırmak için piyasalara daha fazla likidite enjekte etmeye başlaması gerektiğine yer verdi. Böyle bir durum, tarihsel olarak kripto fiyatlarını yükselmektedir.

Hangi altcoinler ön planda olacak?

Pal ayrıca, Ethereum için bir patlama ve kripto piyasası geneli için yeni 2023 zirveleri öngörüyor. Tecrübeli yatırımcı, teknoloji hisselerinin diğer hisse senedi piyasalarını geçeceğini ve kripto paraların teknoloji hisselerini geçmeyi başaracağını tahmin ediyor. Pal’a göre Ethereum, 1.890 dolar civarındaki direnç seviyesini kırmakla tehdit ettiği için tahminini doğrulamanın eşiğinde.

Pal, yıl içinde %160’ın üzerinde artış gösteren Tesla (TSLA) ve şimdiye kadar yaklaşık %60 artış gösteren VanEck’in Semiconductor borsa yatırım fonu SMH dahil olmak üzere teknoloji sektörünün diğer yönlerinin yükselişe geçtiğini belirtiyor.

IntoTheBlock, Litecoin için boğa sinyali verdi

Kripto analiz firması IntoTheBlock, Litecoin’in geçen hafta boyunca on-chain metriklerde üstün başarı gösterdiğin ortaya koydu. Firma, Litecoin’in son yedi gün içinde günlük aktif adreslerde %28’lik bir artış kaydettiğini bildirdi. Aynı zaman diliminde yeni adreslerde %54,6’lık bir artış gördüğünü belirtiyor.

Litecoin’in aktivite artışı, Ağustos ayına denk gelecek üçüncü halving döngüsü ile bağlantılıydı. Litecoinblockhalf.com, yaklaşan halving’in şu anda 2 Ağustos’ta gerçekleşmesinin beklendiğini, ancak bu tarihin değişebileceğini belirtiyor.

Altcoin piyasasında çılgın geri dönüş: SHIB, DOGE, PEPE için yeni hedefler

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere BTC, 22 Haziran’da 30 bin dolar üzerinde yeni yerel zirveler arıyor. Bu esnada, PEPE fiyatı alçalan paralel kanalı kırdı. Daha sonra 100-D EMA’daki 0,00000107 dolarlık kritik direnci de aştı. RSI aşırı alım bölgesinde yüksekleri işaretledikten sonra düşüş eğilimi gösterdiğinden, token şu anda küçük bir düşüş hareketiyle karşı karşıya.

MACD hala yükselişte ve yükselen alım hacmini gösteriyor, bu da ralliyi yüksek tutabilir. Fiyat ince bir yükselişi tetikleyebilse de, 0,00000206 doların kırılmasını beklemek en mantıklısı olacak.

Shiba Inu (SHIB)

SHIB, kripto alanı üzerinde büyük belirsizlikler dolaşırken yakın geçmişte 0.0000077 dolarlık kritik desteğin altına düştü. Bununla birlikte, son birkaç gündür boğalar muazzam bir yükseliş ivmesi sergiledi ve ralliyi yüksek tuttu. Fiyat şimdi aşağı yönlü azalan üçgenden düştükten sonra yeniden yükselişe geçti. Bu nedenle, geri çekilmeden sonra, bir yükseliş yükselişi zorunlu gibi görünüyor. Ancak 0,00000945 doların üzerinde seviyeleri güvence altına almak, bir toparlanmayı doğrulayacak. Bu da fiyatı 0,00001 doların üzerine çekecek.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, yılın zirvesi 0,105 dolardan reddedilmeyle karşılaştığından beri azalan bir trend içinde işlem görüyor. Ayrıca, son yükseliş baskısı, fiyatı kritik düşen takozun üzerine çıkardı. Boğalar, 0,236 FIB seviyesini 0,07 dolardan test etmek için çok çalışıyor. Ne yazık ki, boğalar şu anda tükenmiş gibi görünüyor. Bu nedenle sonraki FIB seviyelerine doğru yükselişin bir süre daha gecikmesi söz konusu.

Ayrıca, boğaların güçlerini 0,08 dolarda tutmaları gerekiyor. Çünkü burada eğilim daha önce birçok kez olduğu gibi tersine dönüyor. Bu seviyelerin başarılı bir şekilde aşılması, kısa sürede 0,1 dolara ulaşmanın yolunu açacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu