Ethereum (ETH) 1500 Doları Aştı! Sırada Ne Var?

Ethereum (ETH), dün akşam yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirleyerek 1470 doları aşmıştı. Başkan altcoin akşam saatlerinde 1500 dolarlık seviyeyi görmüştü. Pekala bu yükselişe analistler ne dedi?

Lider altcoin Ethereum, en son Ocak ayında 1470 dolara ulaşarak yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirlemişti. ETH, dün bu seviyeyi aşmayı başardı 1500 doları da geçti. Kripto para topluluğu altcoin’in bu hareketini büyük bir heyecanla karşıladı.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1539 dolardan süreç görüyordu. Analistlere nazaran Ethereum’un bu yükselişi devam edebilir.

https://twitter.com/ByzGeneral/status/1356581730874982400

Analist Byzantine General, dün gün içinde paylaştığı bir grafikle ETH’nin 2000 dolara gerçek ilerlediğini tabir etmişti.

Bir öbür analist Bob Loukas da ETH’nin zahmetsiz bir biçimde 2000 dolar düzeyine ulaşacağını düşünen isimlerden.

Boğa Piyasası Başlamak Üzere

Bir öteki analist ise Ethereum’un 1500 doları aşmasını yorumladı. Analiste nazaran gerçek boğa piyasası başlamak üzere:

“Gerçek boğa piyasası başlamak üzere. $ETH, tüm altcoin’leri harekete geçirecek. YFI ve #DeFi ekosistemi PATLAMAK üzere!”

Analist Cobra Crypto ise ETH’nin 3000 dolara, Chainlnk’in (LINK) ise 30 dolara ulaşacağını tabir etti.

Son vakitlerde, varlık yöneticisi Grayscale, Aralık ayı sonunda takviyesi kestikten sonra Ethereum Trust’ı kurumsal yatırımcılara tekrar açtı. Bu ortada Galaxy Digital’den Mike Novogratz, 2021’de ETH piyasalarında çok fazla fiyat hareketi görüleceğini ve muhtemelen kimi kurumsal yatırımcıların ETH satın alabileceğini belirtmişti. Galaxy Digital, yakında Şubat ayı ortasında çıkacak olan Ethereum odaklı bir fon paketi başlatacağını da söyledi. Bu üzere birçok gelişme ETH’nin fiyat hareketi için olumlu olmaya devam ediyor üzere görünüyor.

Başa dön tuşu