Düşen Kripto Piyasasında Bu 5 Altcoin Herkesi Şaşırttı!

PEPE, fiyat artışıyla altcoin kazananlarına liderlik ediyor. STX ve CFX, düzeltmelerinin sona erdiğine dair işaretler gösteriyor. Kripto analisti Valdrin Tahiri’ye göre, bunlar önemli yukarı yönlü hareketlerin takip etmesi mümkün. Analist, bu haftanın kazanan 5 altcoin projesini masaya yatırıyor.

PEPE, kazanan altcoin projelerine öncülük ediyor: %71,44

Altcoin fiyatı 11 Mayıs’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu düşüş 13 Haziran’da 0,0000008 dolara kadar geriledi. Ancak, Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, PEPE fiyatı o zamandan beri arttı. Böylece, 21 Haziran’da azalan direnç çizgisini temizledi. Bu, düzeltmenin sona erdiğinin bir işaretidir. Kırılmanın ardından fiyat 0,0000015 dolar gibi yüksek bir seviyeye ulaştı. PEPE, 0,0000015 dolardan 0,5 Fib geri çekilme direncini temizlemeye çalışıyor.

PEPE Altı Saatlik Grafik / Kaynak: TradingView

Başarılı olursa, PEPE’nin 0,0000021 dolardaki bir sonraki dirence geçmesi mümkün. Ancak, ret görürse direnç çizgisini 0,0000011 dolarda doğrulayan bir düşüş hareketi olası.

Bu altcoin fiyatı düşüşten sonra zıpladı: %46,11

Stacks (STX) fiyatı 20 Mart’ta 1,31 dolara ulaştıktan sonra keskin bir düşüş yaşadı. Düşüş hızlı oldu ve 10 Haziran’da 0,44$’a kadar geriledi. Fiyat daha sonra sıçradı ve o zamandan beri arttı. Artış, 0,55 dolar bölgesini destek olarak geri almasına ve doğrulamasına neden oldu. STX 22 Haziran’da 0,88 dolarlık en yüksek seviyeye ulaştı. Dalga sayımı devam eden artışı destekliyor. Kasım 2022’den bu yana STX fiyatı beş dalgalı bir artışı tamamladı. Ardından gelen 82 günlük düşüş, tamamlanmış bir düzeltmeye benziyor. Eğer öyleyse, STX fiyatı şimdi onu en az 1,40 dolara çıkaracak yeni bir yukarı yönlü harekete başladı.

Altcoin
STX Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, bu yükseliş STX tahminine rağmen, 0,44 doların altına düşmek, trendin hala düşüş eğiliminde olduğu anlamına gelecektir. Bu durumda, STX fiyatı muhtemelen 0,25 dolara düşecektir.

Conflux’un düzeltici formasyondan çıkması mümkün: %40,13

CFX fiyatı 19 Mart’tan bu yana azalan bir paralel kanalın içine düştü. Kanal düzeltici bir formasyon olarak kabul edilir, yani çoğu zaman kırılmalara yol açar. 10 Haziran’da fiyat, kanalın destek çizgisinde sıçradı ve yukarı doğru bir hareket başlattı. Şu anda, fiyat kanalın orta çizgisinin hemen üzerinde işlem görüyor. Bu da gelecekte bir kırılmaya yol açabilecek bir işaret.

Altcoin
CFX Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

CFX çıkış yaparsa, en yakın direnç 0,44 dolar olacak. Bununla birlikte, fiyat kanalın direnç çizgisi tarafından reddedilirse, kartlarda 0,14 dolarlık en yakın desteğe bir düşüş olacaktır.

Bitcoin Cash düzeltmeyi tamamlıyor: %35,8

BCH fiyatı 10 Haziran’da 90,3 dolara kadar düştükten sonra artış gösterdi. Artış hızlı oldu. Aynı gün uzun bir alt fitil oluşturdu. Böylece, 21 Haziran’da alçalan direnç çizgisinden bir kırılma yarattı. Ayrıca, Kasım 2022’den bu yana gerçekleşen hareket, tamamlanmış beş dalgalı bir artış ve sonrasında bir A-B-C düzeltmesi gibi görünüyor. Bu, fiyatın yeni bir yukarı yönlü harekete başladığını ve onu yeni bir yılın en yüksek seviyesine çıkardığını gösteriyor.

Altcoin
BCH Günlük Grafik / Kaynak TradingView

Artış devam ederse, altcoin fiyatının 190 dolardaki bir sonraki dirence geçmesi mümkün. Ancak, BCH 140 doların üzerinde kapanış yapamazsa, 115 dolardaki bir sonraki en yakın desteğe bir düşüş muhtemel.

Listedeki son altcoin WOO Network: %25,01

WOO fiyatı, Kasım 2022’nin sonundan bu yana yükselen bir destek hattının yanında arttı. Bu çizgi birçok kez doğrulandı. Daha yakın zamanda, fiyat bunu doğruladı ve 14 Haziran’da sıçradı (yeşil simge). Sıçrama mevcut artışı başlattı.

WOO Günlük Grafik / Kaynak: TradingView

Şu anda WOO kısa vadeli alçalan direnç çizgisini kırıyor. Başarılı olursa, bunun 0,32 dolara kadar bir artış başlatması mümkün. Ancak, altcoin fiyatı reddedilirse, tekrar 0,17 dolardaki yükselen destek hattına düşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu