Dogecoin (DOGE) Pump’lama Kervanına Dünyaca Ünlü Sanatçı da Katıldı

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, tanınan altcoin Dogecoin (DOGE) hakkında tweet’ler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Musk, bu sabah yine bir DOGE tweet’i attı ve sefer de takipçilerine geleceğin para ünitesini soran bir anket yöneltti. Seçenekleri ise “DOGE” ve “diğer kripto para birimleri” olarak belirledi. Ayrıntılar için “Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Musk’ın bu tweet’inin akabinde, altcoin bir kere daha yükselişe geçti ve 0.050 dolar düzeyine kadar tırmandı.

Kripto para topluluğu, Dogecoin tweet’leri nedeniyle Musk’ı eleştirmeye devam ederken, bu kervana yeni bir isim daha katıldı. Dünyaca ünlü rock kümesi KISS’in vokal ve basçısı Yeniden Simmons da Twitter üzerinden DOGE paylaşımları yapıyor. Simmons 1 Şubat’ta DOGE ve XRP aldığını duyurmuştu:

Simmons, daha sonra 6 haneli sayılarda DOGE satın aldığını söyleyen bir tweet attı:

Simmons, geçtiğimiz saatlerde ise daha fazla DOGE aldığını Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı:

“Evet. Daha fazla Dogecoin satın aldım. Neden? Zira yükseleceğine inanıyorum. Lakin bu benim fikrim.”

Ünlü isim Elon Musk’ın DOGE ile ilgili attığı tweet’leri de destekliyor. Simmons, geçtiğimiz günlerde Musk’ın attığı dikkat alımlı DOGE görselini kendisini de ekleyerek paylaştı:

Simmons bugün Dogecoin ile ilgili birçok tweet paylaştı. Bunların ortasında en dikkat alımlı olanı ise kendi fotoğrafını paylaşarak “Dogecoin Tanrısı” yazdığı tweet oldu.

Simmons, kripto para üniteleri ile ilgili birinci sefer geçen sene tweet atmıştı. Ünlü sanatçı, Dogecoin (DOGE), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve Chainlink (LINK) sahibi olduğunu açıkladı.

Başa dön tuşu