Bu Seviyeler Bekleniyor! – Altcoinhaberi.com

Aptos fiyatı, Pazartesi günü kesin bir ret sonrası çizginin altına düştü. Ayrıca kuyruk riskleri azaldıkça yükseliş dalgası bekleniyor.

Aptos dalgalanma gösteriyor

Altcoinhaberi.com verilerine göre Aptos fiyatı bu Salı günü Avrupa borsalarında yaklaşık %4 düşüş gösterdi. Sebebi ise bu hafta gerçekleşmesi beklenen yükseliş patlaması şu ana kadar ortaya çıkmadı. Bu aşağı yönlü izlenim, traderları yanıltmamalı çünkü satın alma faaliyetlerinde büyük bir artış Başkan Putin’in Rusya’daki konuşmasının ardından toparlanmaya başlayabilir.

Birçok analist, çok sayıda ek eylem ve karşı eylemin tetikleneceğinden korkarken, tankların teslimine ve Batı’dan daha fazla fon sağlanmasına misilleme olarak yalnızca START (Stratejik Silahları Azaltma Anlaşması) programı askıya alınacak.

Aptos, AVAX, HBAR ve DOGE: Bu Seviyeler Bekleniyor!

APT, 13,52 dolar civarında destek buluyor ve Pazartesi günkü ret durumunu kırmak için tekrar 14,50 dolara yükseldiği görülebilir. Bu gerçekleştiğinde, yükseliş dönüşü tesis edildi ve jeopolitik kuyruk riskleri piyasaların ilk başta tahmin ettiğinden daha az şiddetli hale geldiğinden Aptos yükselişini sürdürmeye hazırlanıyor. Haftalar sürse de jeopolitik ve makro kuyruk riskleri bu hızda azalmaya devam ederse 20 dolar mümkün olabilir.

Rusya’nın çok yumuşak konuşmasıyla pazarları yanlış yola sapması ve aniden herhangi bir uyarıda bulunmadan geleneksel olmayan silahlara dönmesi durumunda, APT’de sert bir hamle beklenmektedir. Analistlere göre aylık pivotun 13,52 doların altında kırılması kaçınılmaz ve oradan, serbest düşüş riski oldukça büyüktür. En iyi tahmin, karşı ağırlık olarak 55 günlük Basit Hareketli Ortalama ile 11 dolardır.

Piyasaya karşı Dogecoin fiyatı

Bitcoin ve büyük piyasa değerine sahip altcoinlerin çoğu yükseliş işaretleri gösterirken, Dogecoin fiyatı düşüşe geçiyor. Bunun nedeni, yılın ilk birkaç haftasında kaydedilen büyüme eksikliğinin DOGE’u 0,108 dolarlık kritik direncin altında tutmasıdır.

Parabolik Stop and Reverse (SAR) trend göstergesi, mavi noktaları mevcut mum çubuklarının üzerinde olduğundan şu anda aktif bir düşüş trendi öneriyor. Fiyat göstergeleri de önümüzdeki birkaç işlem seansında olası düzeltmelere işaret ediyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma göstergesi (MACD), düşüş eğilimi kaydetmenin eşiğinde. Sinyal çizgisi (kırmızı), aynısını gösteren MACD çizgisi (mavi) üzerinde hareket etmek üzeredir. Histogramdaki azalan yeşil çubuklar da düşüş momentumuna işaret ediyor.

Aptos, AVAX, HBAR ve DOGE: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Bununla birlikte, Ortalama Yön Endeksi (ADX), yalnızca 12,88’i kaydediyor ve bu nedenle düşüş trendi için herhangi bir güç göstermiyor. DOGE’nin fiyatta önemli bir kayıp yaşamasını beklemek için göstergenin 25.0 eşiğinin üzerinde olması gerekir. Analistlere göre Dogecoin fiyatı 0,084 dolardaki kritik desteği kaybederse, büyük olasılıkla neredeyse %14 düşerek 0,074 dolardan işlem görür.

Analistlere göre düşüş trendi güçlenirse, DOGE 0,070 dolarlık desteği bile kaybedebilir ve alıcılar başarılı olursa ve köpek temalı token 0,084 dolardan seker ve 0,090 dolardan direnci aşarsa, 0,100 dolara yükselebilir. Bu seviyeyi bir destek tabanına çevirmek, DOGE’ye kritik direnci 0,108 dolarda test etmek için ihtiyaç duyduğu desteği sağlayacaktır. Son olarak, bu seviyenin üzerinde günlük bir mum çubuğu düşüş tezini geçersiz kılar ve altcoin için üç ayın en yüksek seviyesini işaretler.

Hedera düşüş gösteriyor

Hedera Hashgraph fiyatı, önümüzdeki günlerde yükseliş söylemini değiştirebilecek kısa vadeli düşüş tekniklerini gösteriyor. Traderlar, konsolidasyon aşamalarında tarafsız kalmalı ve karlı fırsatlar ararken risk yönetimi uygulamaya devam etmelidir.

Hedera Hashgraph fiyatı, yakın zamanda kurulan yükseliş trendinin üst sınırına yakın bir düşüş yaşadı. Kripto para son dokuz gündür sınırlı bir aralıkta işlem gördüğünden, HBAR fiyatı ticareti yapılırken dikkate alınması gereken önemli bir harekettir.

Aptos, AVAX, HBAR ve DOGE: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Hedera Hashgraph fiyatı şu anda 0,083 dolardan açık artırmada. Ayılar, 1 Ocak’ta başlayan 1,5 katlık ralli boyunca destek sağlayan 8 günlük üstel hareketli ortalamayı devirdi. İhlal, ayıların konumlarını daha küçük zaman dilimlerinde oluşturmaları için bir onay sinyali olarak görülebilir.

Klasik teknik analiz, olası bir hedefi çıkarmak için ortalama ticaret aralığı yüzdesinin, aralık içinde tutulan toplam şamdan miktarıyla çarpılmasını önerir. 3 günlük grafik, 0,082 dolar ile 0,091 dolar arasında %10’luk bir dağılımla önceki iki günlük menzile bağlı ticareti gösteriyor. Bu nedenle, 0,066 doları hedefleyen %20’lik bir fiyat düşüşü, traderların katılacağı bir sonraki piyasa hamlesi olabilir.

AVAX’ın artış trendi hala bozulmamış

Avalanche fiyatları şu anda 21.03 dolardan satıştadır. AVAX, 21 Şubat’ta 8 günlük üstel ve 21 günlük basit hareketli ortalamanın yükseliş eğilimine tanık oldu. Bu, birçok günlük traderın trendin devam edeceğini tahmin ederken daha küçük zaman dilimlerine girmeye başlamak için aradığı bir sinyaldir.

Hacim göstergesi, kış ortasında başlayan 1X yükseliş trendinin devam edeceğine dair kafa karıştırıcı kanıtlar da gösteriyor. Binance Exchange API’ye göre, 21 dolar bölgesi yakınında gerçekleşen konsolidasyon, AVAX fiyatını 17 dolar bölgesine yükselten önceki yükseliş trendi dalgalanmasına kıyasla önemli ölçüde daha az hacim gördü. Örneğin, en yüksek hacimli gün, 17 dolar bölgesine yakın 20 milyon işlem akışıyla 13 Ocak’ta gerçekleşti. Ayılar, ilk hacim artışından bu yana herhangi bir kırmızı günde yalnızca ortalama 4 milyon işlem gerçekleştirdi.

Aptos, AVAX, HBAR ve DOGE: Bu Seviyeler Bekleniyor!

Boğaların yaklaşık bir ay sonra 12 Şubat’ta 17 dolar bölgesini yeniden test ettiğini ve o zamandan bu yana %17 yükseldiğini belirtmekte fayda var. İkinci bir yeniden test her zaman mümkün olsa da, şu anda ilk yeniden test, ek bir yükseliş trendi artışına yol açacak kadar dengeli görünüyor.

Analistlere göre bu faktörler göz önüne alındığında, Avalanche fiyatı önümüzdeki günlerde yükselişe geçebilir. Hedeflenecek en önemli seviye, Temmuz’daki 2022 satışları sırasında belirlenen bir likidite seviyesi olan 29 dolar bölgesi olacaktır. Düşüş senaryosu, Avalanche’ın mevcut piyasa değerinden %35’lik bir artış potansiyeli yaratacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu