Coinbase Bu Altcoin’i Listeleyebilir! – Altcoinhaberi.com

Coinbase, henüz listelemediği bir altcoin projesinin fiyat verilerini yayınladı ve resmi web sitesinde bir hakkında sayfası hazırladı. Daha önce benzer bir olay Optimism’in (OP) başına gelmişti, kısa süre sonra listelendi.

Coinbase bu altcoin’i listeleyebilir

Popüler kripto para borsası, listelenme beklentisi olan Lens Protocol (LENS) hakkında dikkate değer bir hamle yaptı. Twitter’dan pek çok kişi, Coinbase’in platformundaki Lens Protocol tokeninin fiyat tablosunun yanı sıra hakkında sayfasının bariz bir listeleme işareti olduğunu ima ediyor. Daha önceki büyük airdroplardan biri olan Optimism (OP), benzer şekilde önce fiyat verilerinin listelediğini gördü, Coinbase kısa bir süre listeleceğini onayladı.

Şu anda birçok kişi, Lens Protocol’ün kullanıcılar için büyük miktarda airdrop içeren bir takip projesi olmasını bekliyor. Lens’in protokolü, Web3 alanındaki bir kullanıcı tanımlama protokolüdür ve çevresinde sosyal ağ Lenster gibi birçok yardımcı program ve hatta Dumpling gibi yapım aşamasında olan canlı yayın platformları bulunur.

Lens Protocol nedir ve nasıl çalışır?

Lens Protocol, Web3 ve merkeziyetsizlik çağında sosyal medya kavramlarının geleceğini yeniden şekillendirmek için oluşturulmuş Blockchain tabanlı açık kaynaklı bir sosyal platform. Sosyal ağ kullanıcıları arasında yalnızca merkezi bir şekilde ara bağlantılar geliştirmek için sosyal grafikleri kullanan Twitter veya Facebook gibi çağdaş Web2 sosyal medya platformlarının aksine, Lens Protokolü izinsiz olacak ve içerik oluşturucuları “dijital köklerine sahip çıkma” ve “dijital köklerine sahip çıkma” konusunda yetkilendirmek üzere birleştirilebilir olarak tasarlanmıştır.

Lens Protocol, 2022’nin başlarında tanıtıldı ve sosyal ağ ürününün devrim niteliğindeki doğası ve iyi bilinen Aave sayesinde Blockchain ve kripto topluluklarında büyük ilgi gördü.

Altcoin ağını nasıl kullanabilirim?

Lens’in tasarımı, sosyal medya işlevselliğini bir Web3 bağlamında ve Blockchain teknolojisi, akıllı sözleşmeler ve NFT’ler temelinde çoğaltır. Böylece, ağ kullanıcılarının profilleri vardır; farklı türde içerikler yayınlayabilir, paylaşabilir ve yorum yapabilir, arkadaşların ve kanaat önderlerinin profillerini takip edebilirler.

Bir Lens kullanıcısının yolculuğu, Profil NFT’sinin oluşturulmasıyla başlar. Bu NFT üzerindeki mülkiyet, kullanıcıların içerik eklemesine, başkalarıyla bağlantı kurmasına ve iletişim kurmasına olanak tanır ve kullanıcılara verileri üzerinde kontrol sağlar. Özellikle, Profil NFT’si, tüm kullanıcıların yayınlarının, tekrar gönderilerinin (“aynalar-lens” olarak da bilinir), yorumların ve oluşturulan diğer içeriğin geçmişini içerir.

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere LENS, temel olarak kullanıcıların tamamen şekillendirilebilir bir NFT olan bir profil oluşturmasına olanak tanıyor. Diğer platformlardan önemli bir fark, profillerin bir cüzdan adresine bağlı olması ve sahiplerin içeriklerinden nasıl para kazanacaklarını seçebilmeleridir. Bir takipçi ayrıca bir başkasının yayınını toplayabilir ve takas edilebilir bir takip NFT’si alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu