Çin ve Dünya Devi Ortaklığı!

Bitcoin ve altcoin dünyasında Çin merkezli haberler gündem oluşturmaya devam ediyor. Şu an Çin kelimesini duyar duymaz harekete geçiyoruz. Bir anlamda 2019 yılında yaşanan Çin merkezli olumsuzluklar adeta sona ermiş gibi. Bu nedenle haberimiz bir altcoin ile Çin ve dünya devi arasındaki ortaklıkla ilgili.

Altcoin için bomba gelişme

IOST (IOST) isimli altcoin kulaklarınıza yabancı gelmeyecektir. Kripto para projesi bir dizi problemi çözmeye çalışıyor. Bu problemler arasında ölçeklenebilirlik, yüksek işlem ücretleri yer alıyor. Ayrıca düşük işlem hızı da yine çözmeyi amaçladıkları bir diğer problem. Şimdi bu kipto para projesi Hong Kong WEB3HUB ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. WEB3HUB’un ne olduğunu merak ettiniz değil mi? WEB3HUB Web3 şirketlerini destekleyen bir dijital inovasyon merkezi.

China Bitcoin

IOST, WEB3HUB gibi stratejik ortaklarla ve dünya çapındaki büyük topluluklarla işbirliği yapacak. Ayrıca zincir üzerinde çeşitlendirilmiş ve açık bir ekosistemi teşvik etmeye devam edecek. Buna göre altcoin IOST bu birlikte çalışma ile blok zinciri, yapay zeka, veri depolama sertifikasyonu, zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolleri (CCIP), gizlilik bilişimi, XR ve diğer temel teknolojilerdeki gelişmeleri yönlendirecek. Diğer taraftan ortak çabalar, Hong Kong’un Web3 dijital inovasyon geleceğinde yeni bir sayfa açacak. Ayrıca paydaşları “IOST Web3 Dijital Yaratma Motoru “nun çok boyutlu yetenekleriyle güçlendirecek.

Ortaklık ne amaçlıyor?

Ortaklıkla birlikte bir amaç da söz konusu. Buna göre altcoin IOST Hong Kong’daki Web3 sektörünü güçlendirmeyi amaçlıyor. Buna göre inovasyonun sürdürülebilir olması ve gelişimi için gayret söz konusu olacak. Ayrıca blok zinciri çekirdek teknolojinin desteği söz konusu olacak. Neticede küresel ekosistem güçlü hale gelecek. Diğer taraftan Hong Kong’da kurulması planlanan küresel kripto para Web3 şirketlerini bölgeye çekmek için çaba ortaya konulacak. Böylelikle bölgeye giren Web3 şirketleri için değişim ve işbirliği fırsatları kolay hale gelecek.

IOST

Amaçlar sadece bununla da sınırlı değil. Altcoin projesi tarafından yapılan açıklamada Hong Kong’a giren Web3 işletmeleri için bir bölüm var. Buna göre dinamik bir dijital endüstri inovasyon ortamının oluşması hedef dahilinde. Ayrıca kapsamlı ekolojik destek planları ve uygun inkubasyon ve güçlendirme önlemleri oluşturmak da yine hedefler arasında yer alıyor. Son olarak proje içinde yer alan gayelerden biri de Hong Kong’da uluslararası ve yenilikçi bir Web3 dijital ekosistem merkezinin oluşturulması şeklinde. Altcoinhaberi.com olarak yer verdiğimiz üzere IOST tarafından bu proje yürütülürken Hooked Protocol’de bugün bir açıklama yaptı. Buna göre Hooked Protocol Web3 eğitim-eğlence ekosistemini geliştirmek için Animoca Brands ile ortaklık kurduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu