Chainlink (LINK), Mogul’un Finansman Enstrümanı Olacak

Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink’in (LINK) birinci versiyonunu kâr dağıtımında şeffaflık için kullanacak.

Film finansman startup’ı Mogul, Chainlink ile iş birliği konusunda anlaştı. Chainlink altyapısı kullanacak startup, fiyat ve yayıncılık konusunda süreç yapacak.

Mogul Chainlink Sistemini Platformuna Entegre Etti

Mogul’un Chainlink entegrasyonu, yazılımın birinci ayağında gerçekleşecek. Chainlink ile iş birliğindeki nedenler eşit kontrol, yatırımcılar ortasında eşit temettü dağıtımı ve gerçek vakitli ETH/USDC süreçleri için dolar tabanlı ödemeler olarak nitelendiriliyor.

Mogul, sinema sanayisinin yaşadığı problemleri çözmeyi hedefliyor. Proje takımına nazaran, blockchain standardizasyon, şeffaflık ve maliyetler konusunda avantaj sağlayabilir. Mogul, STARS token’ları ile kullanıcıların oy verme ve ödül dağıtımını sağlamayı hedefliyor. Ayrıyeten, operasyonları için uygulama içi ödeme sistemi geliştirdiler.

Mogul Prodüksiyon’un kurucu ortağı David Cormican, yeni entegrasyonun sinema finansmanı, kullanıcı deneyimi ve sanatkarlar lehine olacağına inanıyor. Cormican’a nazaran Chainlink entegrasyonu, saklılıkla bir arada şeffaflığı sağlayacak.

Collection Account Manager (CAM) Tanıtılıyor

Film finansmanı alanındaki zorluğu çözmek için oluşturulan Collection Account Manager (CAM), sinema yapımında üçüncü parti denetçi olarak biliniyor.

Chainlink (LINK) tarafından sağlanan blockchain oracle’ları, CAM bilgilerini akıllı kontratlarda yayınlamak ve adil ve merkezi olmayan bir biçimde ödemeleri sağlamak için gerekiyor.

Mogul grubu tarafından önerilen Chainlink (LINK) oracle’ları için daha fazla kullanım senaryosu, potansiyel yatırımcıları seçmek için doğrulanabilir rastgeleliğin (VRF) bilet sahibi tabanlarına uygulanmasını ve büsbütün şeffaf ve merkezi olmayan bir sinema yapım ortamı oluşturmak için blok zincirinde bütçe seviyesinde yayın yapmak üzere detayları içerir.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu