Chainlink (LINK) Litecoin’i (LTC) Geride Bırakarak 7. Sıraya Yükseldi

Önde gelen altcoin’lerden Chainlink (LINK), Litecoin’i geride bırakarak piyasa pahası açısından en büyük 7. kripto para oldu.

Chainlink (LINK), Bitcoin’in piyasaya getirdiği sert düşüş dalgasının akabinde en çabuk toparlanan altcoin’lerden biri oldu. Geçtiğimiz saatlerde Chainlink, 24.30 dolar düzeyine ulaşarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyini tekrar belirlemişti. LINK artık ise, CoinGecko bilgilerine nazaran, önde gelen altcoin’lerden Litecoin’i (LTC) geride bırakarak 7. sıraya yükseldi.

Kaynak: CoinGecko

Chainlink (LINK) Yükselişini Sürdürüyor

LINK geçtiğimiz günlerde hızlandırdığı yükseliş trendini sürdürüyor. Son 30 günde %110 oranında bir artış gösteren altcoin, son 1 yılda ise %797 bedel kazandı.

Altcoin bilhassa, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Grayscale argümanlarının yükselmesinin akabinde değerli bir sıçrama kaydetti. Bu argümana nazaran, önde gelen dijital varlık idaresi şirketi Grayscale, LINK’in de ortalarında olduğu 6 altcoin için yeni bir fon kurmayı planlıyor. Ayrıntılar için “Grayscale Bu 6 Altcoin İçin Yeni Fon Başlatabilir” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

LINK yayın saati itibariyle 24.06 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Başa dön tuşu