Cardano (ADA) ve SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi: 27 Şubat

Cardano, 43.7 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle 1.39 dolar ile yeni bir tepe belirlemesinin akabinde, piyasa bedeline nazaran üçüncü en büyük kripto para ünitesi oldu. SUSHI, 15.9 doları geçen bir evvelki atağı ile bir defa daha yüksek düzeylerde süreç gördü ve kar elde edilecek birtakım alanları vurguladı.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

ADA, evvelki mahallî tepesi olan olan 1.2 doları güçlü bir formda aştı. Fibonacci Düzeltme aracı ADA’nın 0.68 dolardan 1.2 dolara gerçek yükselişi için 1.39 dolar düzeyinde %27’lik, 1.69 dolar düzeyinde ise %62’lik bir uzatma gayesi sundu.

ADA için çizilen birtakım dayanak düzeylerinin, geri çekilmeye takviye olarak hizmet etmesi beklenebilir. MACD, ADA’nın gerisinde güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve kısa vadede çok alım yapılmasına karşın, şimdi bir geri çekilme sinyali vermedi. Bu nedenle, 1.39 dolar ve 1.5 dolar düzeyleri dikkat edilmesi gereken düzeyler olarak öne çıkıyor.

Son olarak süreç hacmi, 1.25 dolara yükselişiyle karşılaştırıldığında bir ölçü düştü ve bu piyasa hassaslığında bir değişimin erken bir işareti olabilir.

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizi

Şubat ayının başından bu yana, 12.3 ile 15.9 dolar aralığı, fiyatın yükselişe geçmeye çalıştığı bir aralık oldu. Bu kırılmalar, SUSHI için bir defa daha kuzeye gerçek öteki bir harekete direnç gösterebilecek düzeyler sundu.

Kısa vadede, bu aralığın tepelerini bir sefer daha test etmek, yükselişe yönelik bir gelişme olacaktır. 15.9 – 16 dolar düzeyi dayanağa dönerse, SUSHI’nin direnç olarak 17.1 doları test etmek için daha fazla yükselmesi olasıdır. RSI, saatlik grafikte 58 kıymeti ile yükseliş ivmesi gösterdi ve tıpkı kıymet, son birkaç gün içinde 50’nin üzerinde kaldı.

Başa dön tuşu