Büyük Ethereum (ETH) Yatırımcısı 450.000 Dolar Pahasında Kripto Para Dağıtacak! İşte Nedeni

Sektörde, sahip olduğu ERC20 token hazinesiyle bilinen yüksek cirolu bir Ethereum (ETH) trader’ı, yüz binlerce dolar bedelinde kripto para dağıtmayı hedefliyor.

Bir Daily Hodl haberine nazaran, 0x_b1 olarak bilinen anonim trader, neden merkeziyetsiz finans (DeFi) topluluğuna dağıtım yapmayı planladığını açıklıyor:

“İnsanlar olmadan, DeFi olmaz.

DeFi halkının şampiyonları olarak bizler, gerçek DeFi yılı, Öküz yılı (Çin takvimine göre) ve 0x_b1 yılı olan 2021’in açılışını bir dizi müsabaka ile duyuruyoruz.

Minnettarlıkla,

Oyun başlasın!”

Trader iştirakçilerin, yatırımcının KeeperDAO (ROOK), YF Link (YFL), yAxis (YAX), merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI), Uniswap’ın rakibi 1inch ve Bagder DAO’nun DIGG’i dahil olmak üzere çeşitli DeFi platformlarına iştirakini kutlayan NFT’ler oluşturacakları bir müsabaka başlatıyor.

0x_b1, yarışta 150.000 dolar bedelinde token veriyor.

Ethereum balinası ayrıyeten, Linkswap YFL/ETH likidite havuzu teşvikini bir buçuk ay daha uzatmak için 378.580 dolar kıymetinde 500 YFL token dağıtacak. 0x_b1, dağıtımın mevcut YFL/ETH ödüllerinin neredeyse iki katına karşılık geldiğini belirtiyor.

Trader ayrıyeten projenin Metavault Strategies Hackathon ödül havuzunu artırmak için 58.400 dolar kıymetinde 5.000 YAX token’ı veriyor.

0x_b1, Badger DAO DIGG airdrop’unun yarısını üç geliştiriciye de dağıtacak.

0x_b1, toplamda tam kıymeti şu anda bilinmediği için DIGG airdrop dağıtımı hariç olmak üzere, DeFi varlıklarında yaklaşık 450.000 dolar kıymetinde kripto para dağıtmış olacak.

Başa dön tuşu