Bu memecoin durmak bilmiyor: ATH yeniledi!

Solana ekosisteminin son zamanlardaki gözde kripto parası dogwifhat (WIF) sert yükselişiyle ATH tazeledi.

Memecoin trendi, Solana ekosistemiyle kendisini göstermeye devam ediyor. Son zamanların en meşhur altcoin’lerinden olan WIF, Bitcoin’deki (BTC) düşüş rağmen yükselmeyi bilerek dikkatleri çekti. Piyasadaki volatiliteyle mücadele ederken yükselişini sürdüren WIF, 2024’e damga vuracak gibi görünüyor.

Peki ya WIF için son durum nedir?

Popüler memecoin yalnızca beş gün içinde yüzde 80 arttı!

Kripto endüstrisinin olmazsa olmazı memecoin’ler, bu boğa sezonunda da büyük bir yer edindi. Neredeyse tüm trendleri sollayarak piyasaya taht kuran memecoin’lerde WIF’in son günlerdeki artışı gözden kaçmadı. 24 Mart’ta 2,23 dolardan işlem gören WIF, sadece beş gün içinde yüzde 80,37 artış ile 4,03 dolara geldi. BTC‘nin düşüşe geçmesiyle ivmesini kaybeden WIF, şu an için 3,57 dolarda fiyatlıyor.

dogwifhat memecoin

Memecoin çılgınlığının devam etmesi, BTC’nin yukarı yönlü eğilimi veya ETH’nin BTC karşısında değer kazanması gibi unsurlar, WIF fiyatını daha üst seviyelere taşıyacaktır. Ancak, işlerin ters gittiği bir senaryoda piyasaya büyük bir satış dalgası gelebilir. Böyle bir senaryoda WIF için destek olarak takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 3,27 – 2,94 – 2,66 ve 2,11 dolar olacaktır.

Son zamanlarda soluksuz yükselen WIF, yatırımcılarına her ne kadar kazanç fırsatları sunmuş olsa da tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Bu kripto paralarda volatilite çok yüksek olduğundan dolayı, yukarı yönlü fiyatlamalar kadar düşüşler de söz konusu olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Başa dön tuşu