Bu Coin ise Borsaya Dökülüyor! – Altcoinhaberi.com

En büyük merkezi kripto borsalarından Coinbase, yarın işlemlere açacağı yeni bir altcoin listesi duyurdu. Listeleme haberinin ortasında, anonim bir kripto para balinasının 62 milyon dolarlık transferi manşetlerde.

Coinbase, yarın yeni bir stake coin listeliyor

Coinbase Assets tarafından geçtiğimiz saatlerde yapılan duyurdu, Liquid Staked ETH (LSETH) tokenin yarından itibaren işlemlere açılacağı bildirildi. Duyuruya göre LSETH al-sat işlemleri, 7 Mart saat 18:00’dan açık olacak.

LsETH, Ethereum ERC-20 modeline dayalı bir kripto para birimi. Bir kullanıcı Liquid Collective protokolüne ETH yatırdığında, stake edilen ETH’nin yasal ve intifa hakkı sahibi olduğunu kanıtlayan LsETH’nin yanı sıra, varsa, stake edilen ETH eksi protokol hizmet ücretleri ve ağ kesme cezalarına tahakkuk eden ağ ödülleri kanabiliyor. Coinbase, duyuruda, LsETH’nin likidite şartlarını karşıladığı zamanlar işlemlere açılacağını bildirdi.

Listeleme haberinin ardından, bugün bir diğer yüksek hacimli merkezi borsa 6 altcoin için delist kararı aldığına yer verelim. Ayrıntılara bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Anonim bir balina, Coinbase cüzdanına 62 milyon dolar aktardı

Milyon dolarlık işlem Solana (SOL) üzerinden yapıldı. Balina izleme botu Whale Alert’in verilerine göre, anonim kripto balinası gün içinde Coinbase cüzdanına 62 milyon dolar değerine Solana (SOL) aktardı. İşlemler Solana’nın kritik 20 dolar desteğini korumak için mücadele ettiği dönemde geldi. Parçalar halinde gerçekleşen işlemlerinden en büyüğü 12 milyon dolar değerinde SOL taşıyordu.

Solana fiyatı, hacim kaybeden piyasa rağmen kritik desteğini koruyabilir mi?

Solana, Şubat ayının sonlarında yaşanan kesintilerin ardından Mart ayında bazı olumsuz duygularla karşı karşıya kaldı. Ancak, güncel analizler toparlanma yolunda olabileceğini söylüyor. On-chain metrik, aktif kullanıcılarda büyük bir artış kaydetti ve Santiment’ten alınan verilere göre düşüş eğilimi de zayıflamaya başladı.

Fiyat listelerinde SOL, basın zamanında güçlü bir talep bölgesinde işlem gördü. Boğalar, önümüzdeki günlerde olumlu bir risk-ödül satın alma fırsatı görebilir. Teknik açıdan, Solana fiyatı Ocak ortasından beri aynı aralıkta işlem görüyor. Bu aralık 20,5 dolardan 26,7 dolara çıktı ve orta noktası 23,55 dolarda kaldı. Yazma sırasında SOL, aralığın en düşük seviyelerine yakın bir yerdeydi.

Coinbase raporu, kurumsal paranın bu altcoin’lere kaydığını söylüyor

Coinbase Kurumsal Araştırma Başkanı David Duong, yakın tarihli bir röportajda, yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’den farklı kripto paralara yöneldiğini söyledi. Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız raporun ayrıntılarına göre, DeFi ve stablecoin’ler güvenli liman arayıcı içindeki kurumsal paranın ilgisini çekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu