Bu Altcoinler, Büyük İsimlerden Yüklüce Yatırım Aldı! – Altcoinhaberi.com

Bu altcoinler yatırımcıların ilgi odağında duruyor. Bununla birlikte perde arkasında, blockchain girişimleri gelişmeye devam ediyor.

Vakıf, 22 milyon dolarlık bağış toplamayı tamamladı

Ocak ayında, Polygon Capital = nil için 22 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük etti; Sıfır bilgi (ZK) kanıtlarına odaklanan bir Ethereum geliştirme şirketi olan vakıftır. Sermaye artış değeri = nil; 220 milyon dolara kuruldu ve firmanın ZK kanıtları pazarını genişletmesine yardımcı olmak için kullanılacak.

Bu Altcoinler, Büyük İsimlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

Şirketin Proof Market’i, katman-1 ve katman-2 blok zincirlerinin, merkezi aracılara güvenmeden talep üzerine ZK kanıtları oluşturmasını sağlayan bir veri erişilebilirlik protokolüdür. Proof Market, =nil’e göre Ethereum ve genel protokoller arasında güvenli veri aktarımı sağlamak için geliştirilmiştir.

Ethereum altyapı sağlayıcısı Blocknative, 15 milyon dolar artırdı

Web3 altyapı şirketi Blocknative, Ethereum ve halka açık blockchain pazarındaki sürekli büyümesini desteklemek için 15 vitrinbet milyon dolar topladı. Doğrulayıcıların staking ödüllerini optimize etmelerini sağlayan gerçek zamanlı işlem izleme sağlayan şirket, kendisini Merge sonrası Ethereum için bir blok oluşturucu olarak konumlandırıyor.

Finansman turu, Blockchain Capital, Foundry Group, Fenbushi Capital, Hack VC ve IOSG Ventures dahil olmak üzere birkaç girişim şirketini içeriyordu. Blocknative bugüne kadar kümülatif fonlamada 34 milyon dolar topladı.

Bu altcoinler yüksek yatırım aldılar

Web3 altyapı platformu Nillion, blockchain teknolojisi olmadan ademi merkeziyetçiliği teşvik etme çabalarının bir parçası olarak 20 milyon dolar değerinde stratejik bir finansman turunu tamamladı. Tura Big Brain Holdings, Chapter One, GSR, Hashkey ve SALT Fund dahil olmak üzere 150’den fazla yatırımcı katıldı.

Nillion’un kurucu ekibinde Uber, Hedera Hashgraph ve Indiegogo’nun eski yöneticileri yer alıyor. Şirket ayrıca daha önce Coinbase ve Nike’ın yöneticilerini de işe aldı. Nillion blok zincirleri olmadan ademi merkeziyetçiliği teşvik ederken, teknolojisi mevcut blok zincirleriyle uyumlu çok zincirli bir cüzdan sunar.

Bu Altcoinler, Büyük İsimlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) kredi pazarı Archimedes, Şubat ayında Hack VC, Uncorrelation Venture, Psalion, Truffle Ventures ve diğerleri tarafından desteklenen 4,9 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turuyla faaliyete geçti. Arşimet’in pazarı, borç almayı ve borç vermeyi kolaylaştırmak için NFT’ler kullanılır. Ayrıca burada kaldıraç alanlar, getiri sağlayan bir stablecoin’i temsil eden bir NFT alırlar. Platform ana teminat tutarının 10 katına kadar kaldıraç sağlamaktadır.

Ethos Wallet girişim desteği alıyor

Altcoinler yatırım almaya evam ediyor. Sui Blockchain’in Ethos Cüzdanı, Ocak ayında Boldstart Ventures ve gumi Cryptos Capital liderliğindeki 4,2 milyon dolarlık bir seed turunu kapattı. Ethos, kullanıcıların bir Chrome uzantısı kullanarak kriptolarını ve NFT’lerini saklamalarına olanak tanıyan dijital bir cüzdandır.

M-cüzdan ayrıca Mysten Labs tarafından kurulan Sui blok zincirindeki merkezi olmayan uygulamalara erişim sağlar. 2022’de Mysten Labs, Coinbase Ventures, Jump Crypto, Andreessen Horowitz ve artık feshedilmiş FTX Ventures’ın da dahil olduğu destekçilerle Sui’yi desteklemek için 300 milyon dolar topladı.

VitaDAO, yatırımı ve Hyper Oracle finansman turu

Merkezi olmayan otonom kuruluşlar veya DAO’lar için pazar, yeni varlık yapısı için yeni kullanım durumları arasında artıyor gibi görünüyor. Ocak ayında uzun ömürlü bilim araştırma kuruluşu VitaDAO, Pfizer Ventures, Shine Capital, L1 Digital ve Web3-natives Beaker DAO ve Spaceship DAO gibi katkıda bulunanlardan 4,1 milyon dolar topladı.

VitaDAO, sermaye artırımının uzun ömür araştırmalarını finanse edeceğini ve bu çeyreğin sonunda yeni bir biyoteknoloji girişimini başlatacağını söyledi. Fonlar ayrıca, fikri mülkiyeti temsil eden NFT’ler ve terapötik araştırma projelerine yönelik patentler olan VitaDAO’nun IP-NFT varlıklarının ticarileştirilmesini ve lisanslanmasını desteklemek için kullanılacaktır.

Bu Altcoinler, Büyük İsimlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

ZK odaklı başka bir şirket olan Hyper Oracle, Sequoia China ve Dao5 liderliğindeki bir seed öncesi finansman turunda 3 milyon dolar topladı. Şirket, ZK’ye dayanıklı sistemleri entegre etmek için blok zinciri endeksleme ve otomasyon protokolleri geliştirdi. Hyper Oracle’ın söylediğine göre, ara katman yazılımı daha hızlı ve daha güvenli çalışacak. Hyper Oracle, fonu araştırma ve geliştirmesini genişletmek ve ek personel kiralamak için kullanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu