Bu Altcoin’den Gizemli Tweet: NFT Airdrop Olabilir!

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği bir altcoin, geçtiğimiz saatlerde Twitter’dan potansiyel bir NFT airdrop etkinliğini onayladı.

Bu altcoin NFT airdrop’u resmen onayladı

Injective (INJ) ekibi 13 Mayıs’ta resmi bir tweet’te yaklaşan bir airdrop hakkında ip uçları verdi. İlgili paylaşımda, tüm kullanıcılara Injective mainnet üzerinde cüzdan açmaları tavsiye ediliyor. Gelişiciler, bunu yapanların “NFT ile ilgili bir sürpriz” bir ödül alabileceğini söylüyor. Resmi duyuruya göre:

Injective veya L1 chain’in kendisi üzerine kurulu dApp’lerle etkileşim kurmak iyi bir fikir olabilir. Transfer yapın, Injective, köprü varlıkları, hisse INJ vb. üzerine kurulu bir DEX üzerinde ticaret yapın. Çalışmalarda NFT ile ilgili bir sürpriz olabileceğini kim bilebilir?

Injective, Çinli teknoloji devi ile stratejik ortaklık kurdu

Injective’den son duyular arasında Çinli teknoloji devi Tencent Cloud ile yaptığı yeni ortaklık yer aldı. Nisan ayında gerçekleşen ortaklık, Injective ekosistemindeki gelişicileri destekleyecek.

Injective, önde gelen Web3 finans uygulamalarını oluşturmak için optimize edilmiş, birlikte çalışabilir, tek katmanlı bir Blockchain. Proje ayrıca, geliştiricilere dApp’ler için güçlü tak ve çalıştır modülleri sağlar. INJ, Injective’in yerel kripto para birimidir. Injective, Binance Launchpad ürünüydü ve Jump Crypto, Pantera ve Mark Cuban gibi önde gelen yatırımcılardan fon topladı.

SUI (SUI) airdrop onaylandı

Bir diğer gelişmede Mysten Labs, erken SUI kullanıcıları için bir airdrop planladığını duyurdu. Bu airdrop programı, Türk yatırımcılar arasında oldukça popüler olan SUI (SUI) tokenlerini içerecek. Bu programın amacı, SUI ağındaki erken yatırımcıların teşvik edilmesi ve daha da büyümesine katkı sağlamasıdır.

Mysten Labs CEO’su Sunil Khedar, Suterusu airdrop programının SUI ağının kullanımını artıracağına inandıklarını belirtti. Ayrıca, SUI ağındaki gelişmelerin ve büyümenin devam edeceğini söyledi. Bu nedenle airdrop programının SUI tokenlerinin değerini artırabileceğini vurguladı. Altcoinhaberi.com olarak katılım için ayrıntılara bu yazıda yer verdik.

SUI ağı, gizlilik odaklı uygulamaların oluşturulması için tasarlanmıştır. Ayrıca, Blockchain teknolojisinin ölçeklenebilirliği ile ilgili problemlere çözümler sunar. Bu nedenle, SUI ağındaki gelişmelerin, kripto para dünyasında büyük bir ilgi gördüğü düşünülmektedir. Özellikle, gelecekte de benzer projelerin ortaya çıkmasına neden olması muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu