Bu Altcoin Binance Tahtasını 16x’le Açtı: Coin’e Hücum Ettiler!

Binance Launchpad’in piyasa sürdüğü en son altcoin projesi, ilk dakikalardan 16x’lik sıçrama kaydetti. Yatırımcı hücumuna uğrayan yeni coin, ön satış fiyatını dakikalar içinde katladı.

Binance Launchpad’in 32. altcoin projesi yatırımcı hücumuna uğradı

Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere, Binance Launchpad’in 32. altcoin projesi olan Arkham (ARKM), 18 Temmuz’da nihai token dağıtımına başlayacaktı. Geçtiğimiz saatlerde başlayan ön satış dönemi, ARKM fiyatında %1.600’lük yükselişi tetikledi.

Ön satışın ilk 5 dakikalık periyodu fiyatın sabit kalacağı şekilde ayarlandı. ARKM fiyatı bu sınırlama kalınca dakikalar içinde 16x fırladı. CMC verilerine göre bir noktada 0,80 doları aştıktan sonra 0,73 dolar seviyelerine geri döndü.

7.000’den fazla adres airdrop ödüllerini talep etti

Arkham ayrıca ön satış ile eş zamanlı olarak airdrop dağıtımını da tamamlıyor. Şu an itibariyle, 7.000’den fazla adres airdrop ödüllerini talep etti. Çoğu adres, yaklaşık 197 ARKM değerinde airdrop ödülü aldı, ancak bazıları binlerce aldı.

Kurumsal yatırımcılarda altcoin projesine ilgi gösteriyor

ARKM ayrıca bugün saat 15:00’da Binance tahtasında işlem görmeye başladı. Listelemeyi takiben token için önemli bir likidite artışı sağlandı. İlgili piyasa yapıcılardan biri olan GSR Markets, Binance’e gönderilen 4,5 milyon token ve başka bir kripto para borsası olan Bybit’e gönderilen 2 milyon token ile 20 milyon ARKM satın aldı.

Diğer piyasa yapıcı Wintermute ise 15 milyon ARKM topladı. Bu tahsisin 6 milyonunu Binance’e, 2 milyonunu Bybit’e gönderdi.

Yakın tarihli bir güncellemede Arkham, Hazine’den 30 milyon ARKM’ı 0x08c7 adresindeki airdrop sözleşmesine aktardı. Yaklaşık bir saat önce gerçekleşen transfer airdrop katılımcıları arasında pay edildi.

Arkham (ARKM) nedir?

Arkham (ARKM), merkezi olmayan bir değişim (DEX) ve platform olan Arkham Platformunun yerel kripto para birimidir. ARKM 3 amaca hizmet eder. İlk olarak, Arkham Intel takası ve kazanılan istihbarat ekonomisi için yerel para birimi olarak işlev görür. İkincisi, platformun teşvik yapısında ödüller ve indirimler için kullanılmasıdır. Üçüncüsü, Arkham coin aynı zamanda Arkham Intel Exchange için yönetim birimidir. DAO, bu platformun önemli bir yönüdür. Burada katılımcılar, borsanın akıllı sözleşmesini güncellemek, borsa ücretlerini değiştirmek için oy kullanmak ve daha fazlası gibi bir dizi şey için AIP’ler olarak adlandırılan iyileştirme teklifleri sunabilirler.

Arkham şu anda, Arbitrum, Avalanche, BNB Chain, Ethereum, Optimism, Polygon ve Tron dahil olmak üzere çok çeşitli ağlar için multi-chain desteği sunmaktadır. Arkham platformu, cross-chain portföy toplama gibi ilginç özelliklerde sergiliyor. Ayrıca, ana sayfa panelinde kullanıcılar, gas fiyatları ve daha fazlasını içeren geniş bir veri yelpazesini gösteren ağ durumu panelini de görüntüleyebilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu