Analistler Toplayacak! Bu 5 Altcoin İçin Yükseliş Bekleniyor!

Beş altcoin için yükseliş beklentisi söz konusu olunca analistler de devreye girdiler. Bu kripto para birimlerini toplamaya başladılar bile. Peki hangisi onlar?

Analist Michaël van de Poppe’nin radarında merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) var. Poppe altcoin LINK’in Eylül ayından önce 9,27 dolar seviyesini geri almak üzere olabileceğini söylüyor.

Analiste göre Chainlink bir altcoin olarak şimdiye kadar çok iyi hareketler sergiledi. Analist 9,27 dolar hedefini verse de LINK fiyatı 7,45 dolar seviyelerinde yer alıyor. Poppe ayrıca önümüzdeki aylarda dijital varlıklara büyük bir likidite girişi olacağını tahmin ediyor.

Analist Rudy Fares ADA’ya bakıyor

Cardano önemli bir proje olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Buna göre analist Rudy Fares’in de dikkatini çekiyor. Altcoin ADA, dijital para birimi ve paydaşların protokol değişikliklerini oylamaları için bir araç olarak ikili bir amaca hizmet ediyor. Kripto piyasası sağlam bir boğa evresinin işaretlerini sergilemeye başlar başlamaz ADA fiyatı da bundan pay alacak.

altcoin

Altcoin ADA 0,30 dolar alanından ve daha yüksek seviyelere çıkmak için iyi bir konuma sahip. Platformun gelecek vaat eden teknolojisi var. İlerici yol haritası göz önüne alındığında, ADA’nın 2023 yılında 0,40 dolar, 0,50 dolar ve 0,65 dolar hedeflerine ulaşma ihtimali var. Analist bu nedenle kripto para biriminde %100’lük bir potansiyele işaret ediyor.

Analist Flow Horse altcoin UNI’ye bakıyor

The Flow Horse, merkezi olmayan borsa Uniswap’e (UNI) dikkat çekiyor. Buna göre yukarı yönlü bir hareket için hazırlanıyor olabileceğine inanıyor. UNI’nin sinyallerinin potansiyel bir yükseliş trendine işaret ettiğini öne sürüyor.

Diğer taraftan analist UNI’nin mavi çip kategorisinde olduğunu düşünüyor. Altcoin UNI şu anda son 24 saatte %1,54 artışla 6,54 dolardan işlem görüyor.

Analist Jaydee’den XRP vurgusu

Ünlü grafikçi Jaydee, XRP’nin geçmiş grafiklerini inceliyor. Buna göre MACD ve ADX/DI çaprazları gibi temel göstergeleri analiz ediyor. Ayrıca varlık için potansiyel bir yükseliş senaryosu öneriyor. Jaydee, MACD çizgisinin aylık zaman diliminde sinyal çizgisinin üzerinde kapandığı ve yükseliş momentumunu doğrulayan ADX/DI göstergesindeki bir çarpı ile desteklenen bir model fark etti.

MACD, bir varlığın eğilimindeki potansiyel değişiklikleri tanımlayan, eğilimi takip eden bir momentum göstergesi. ADX, Ortalama Yön Endeksi. DI, Yön Göstergeleri anlamına geliyor. ADX, ister yükseliş trendi ister düşüş trendi olsun, bir trendin gücünü belirler. DI çizgileri ise trendin yönünü belirler. Benzer formasyonların geçmişteki teyitleri, XRP için bir yıl içinde 12 kat ile 634 kat arasında değişen etkileyici fiyat kazançlarına yol açmıştır. Analiste göre böyle bir durum altcoin XRP fiyatını 8 dolar ile 500 dolar arasında bir yere getiriyor.

Trust Wallet Token analistlerin ilgisini çeken kriptolardan

Trust Wallet Token (TWT) kısa süre önce uzun vadeli bir destek hattından toparlandı. Buna göre kısa vadeli bir yükseliş formasyonunun üzerine çıkarak umut verici işaretler gösterdi. Diğer taraftan bu gelişmeler, yakın gelecekte daha fazla fiyat kazanımı potansiyeline işaret ediyor. Haziran 2021’den bu yana TWT’nin fiyatı, en son 12 Haziran 2023’te gerçekleşen sıçramayla birlikte, birden fazla güçlü destek örneği sağlayan yükselen bir destek çizgisinin üzerinde istikrarlı bir şekilde artıyor.

altcoin

Özellikle, bu çizgiden önceki sıçramaları önemli yukarı yönlü hareketler takip etmiştir (mavi oklarla gösterilmiştir). Ayrıca, kriptokoin.com olarak baktığımızda destek hattından sıçradıktan sonra daha yüksek bir düşük seviyenin oluşması, boğaların aktif alım ilgisine işaret ediyor. Sonuç olarak, tarih tekerrür ederse TWT fiyatı potansiyel olarak 1,55 dolar civarına gelecek. Bu da mevcut fiyattan %60’ın üzerinde önemli bir artış anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu