Bu 8 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Coinler Boşaltılabilir!

Bitcoin ve altcoin piyasası gelişmeye ve küresel çapta ilgi çekmeye devam ediyor. Diğer taraftan yatırımcılar ve meraklılar fiyatları ve piyasa dinamiklerini potansiyel olarak etkileyebilecek önemli olayları heyecanla bekliyor. Bu hafta da önemli gelişmeler var. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin yatırımcıları dikkat!

Bu hafta, sekiz büyük tokenin kilidinin açılması konusu var. Ayrıca yaklaşık 140 milyon dolarlık mevcut değerin serbest bırakılması planı var. Buna göre kripto topluluğu beklentiyle ses veriyor. Her bir tokenin kilidinin açılmasıyla ilgili ayrıntılara bakalım. İlgili projeler ve daha geniş kripto ortamı üzerindeki etkilerini araştıralım. Altcoin Aptos (APT), 12 Haziran tarihinde 28,35 milyon dolar değerinde 4.543.477,94 tokenin kilidini açacak. Bu, toplam arzın %0,454’lük mütevazı bir kısmını oluşturuyor. Ancak parasal değer önemli. APT sahipleri, piyasanın bu token akışını nasıl absorbe ettiğini takip edecekler. Ayrıca bunun token fiyatını ve genel proje gidişatını etkileyip etkilemeyeceğini görmek isteyecektir.

expect altcoin 2022

Bir diğer önemli token altcoin Blur. Token ayın 15’inde 62,64 milyon dolar değerinde 195.999.999,97 tokenın kilidini açacak. Bu, toplam arzın %6,533’ünü temsil ediyor. Böylesine büyük bir kilit açma ile piyasa katılımcıları Blur’un fiyat performansını yakından izleyecek. Çünkü token arzındaki önemli bir artış potansiyel olarak değeri üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturabilir. Sweatcoin (SWEAT) ise 1,6 milyon dolar değerinde 293 milyon adet varlığın kilidini açacak. Böylelikle dolaşımdaki arzın %4,73’ü serbest kalacak.

Diğer kripto para birimleri

Özel bir takipçi kitlesine sahip bir token LOOKS. buna göre LOOKS, ayın 16’sında yaklaşık 2,08 milyon dolar değerinde 37.500.000 token piyasaya sürecek. Bu kilit açma işlemi toplam arzın %3,75’ine denk geliyor. Parasal değer bu haftaki diğer kilit açma işlemlerine kıyasla nispeten mütevazı. Ancak projenin ekosistemi ve token dinamikleri üzerindeki etkisi küçümsenmemelidir. Kripto alanında yerleşik bir token olan FLOW, ayın 16’sında yaklaşık 3,69 milyon dolar değerinde 7.291.666,66 tokenin kilidini açacak. Bu, toplam arzın %0,507’sini temsil ediyor. Altcoin FLOW meraklıları piyasayı yakından izleyecek. Ayrıca piyasaya çıkan kilitli tokenlere yanıt olarak tokenlerin fiyat yörüngesi hakkında ipuçları arayacak.

Bitcoin'in Ötesine Bakmak: Bu 5 Altcoin Devasa Büyüyebilir!

Altcoin ApeCoin (APE), ayın 17’sinde yaklaşık 36,66 milyon dolar değerinde 15.601.326 tokenin kilidini açtığı için büyük ilgi görüyor. Bu kilit açma işlemi toplam arzın %1,56’sına karşılık geliyor. Söz konusu büyük değer göz önüne alındığında, APE’nin kilidinin açılması kripto topluluğunda dalgalar yaratmaya ve potansiyel olarak projenin algısını ve gelecekteki yönünü şekillendirmeye hazırlanıyor. Ölçeklenebilirlik ve merkezi olmayan uygulamalara odaklanmasıyla bilinen bir token olan ImmutableX (IMX), ayın 17’sinde yaklaşık 10,86 milyon dolar değerinde 18.075.990,72 tokenin kilidini açacak. Bu, toplam arzın %0,904’ünü temsil ediyor. Altcoin IMX sahipleri ve meraklıları, özellikle projenin genel büyüme yörüngesi ve potansiyel ortaklıklarla ilgili olarak, piyasanın bu token kilidinin açılmasına vereceği tepkiyi dikkatle gözlemleyecek.  1INCH ayın 15’inde 4.042 dolar değerinde 15.000 tokenın kilidini açacak. Parasal değer nispeten küçük olsa da, bu kilit açma işlemi toplam arzın %0,001’ini oluşturmakta. Mütevazı etkisine rağmen, kilidin açılması token’ın fiyatı ve likiditesi üzerinde yine de bir miktar etkiye sahip olabilir.

five altcoins heat up

Token kilidinin açılışı ne anlama geliyor?

Bu tokenların kilidi açılıp piyasaya çıkıyor. Sonuçta, kripto topluluğu token fiyatları, işlem hacimleri ve genel piyasa duyarlılığı üzerindeki etkiyi yakından izleyecek. Takip eden alım satım faaliyetleri ve yatırımcı davranışları önemli. Altcoinhaberi.com olarak baktığımızda piyasanın bu sürümleri absorbe etme kabiliyetine ışık tutacak. Ayrıca projelerin gücü ve dayanıklılığı hakkında fikir verecek. Token kilitlerinin açılması kısa vadeli dalgalanmalar ve fiyat oynaklığı yaratıyor. Yatırımcılar ve traderlar için piyasa hareketlerinden faydalanma fırsatları da sunuyor. Yalnızca bu hafta piyasaya sürülecek 140 milyon dolar değerinde token ile kripto piyasasının önemli bir faaliyete tanık olması ve bu projelerin yörüngesini potansiyel olarak yeniden şekillendirmesi muhtemel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu