Bu 5 Altcoin İçin ‘Canavar Ralliler’ Bekleniyor! – Altcoinhaberi.com

Kripto para analisti, BTC’ye ilişkin görünümü güncelliyor, bu altcoin için canavar fiyat hedefini açıklıyor.

Bu altcoin için uzun vadeli görüş sergiliyor

Kasım ayında dipten Bitcoin satın alan bir kripto analisti, önde gelen kripto para biriminin önündeki yola ilişkin görünümünü güncelliyor. İkinci kişiliği DonAlt olan sözde analist, 459.000 Twitter takipçisine BTC’nin bir yol ayrımında olduğunu söylüyor.

DonAlt, Kasım ayında yaklaşık 55 doların altına yakın bir yerde satın aldığı Litecoin hakkındaki görüşlerini de güncelliyor. LTC’nin en sevdiği modellerden birini sergilediğini söylüyor. Bu grafik modeli, günlük grafikte neredeyse hiç geri çekilme olmadan yavaş, güçlü bir yükseliş gösteriyor.

Dikkat: Bu 5 Altcoin İçin 'Canavar Ralliler' Bekleniyor!

DonAlt, pozisyonunu koruma altına almayı mı yoksa LTC’yi 130 dolar civarında alıp satmayı mı düşüneceği sorulduğunda, oraya varana kadar bilemeyeceğini söyledi. Bununla birlikte analist, altcoinin ne kadar yükseğe çıkabileceği konusunda uzun vadeli bir görüşe sahiptir. Altcoinhaberi.com verilerine göre LTC, son 24 saatte %1.82 artışla 101.31 dolar seviyesindedir.

Bu altcoin nefes alıyor

Kripto stratejisti ayrıca, stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in (CRV) yönetişim belirtecini yakından izliyor. Tradera göre CRV, 1.80 dolar hedefine doğru güçlü yükseliş trendine devam etmeden önce biraz nefes alıyor gibi görünüyor.

Dikkat: Bu 5 Altcoin İçin 'Canavar Ralliler' Bekleniyor!

Traderların radarındaki bir diğer altcoin, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera (HBAR). Analist, HBAR’ın rallisine 0,18 dolara devam etmeden önce muhtemelen bir düşüş yaşayacağını düşünüyor.

Compound patlama yapıyor gibi görünüyor

Martinez, COMP’nin şu anda Binance’teki dört saatlik COMP/TetherUS Perpetual Futures tablosunda oluşan simetrik bir üçgenin alçalan üçgen modelinden geçtiğini tweetledi.

Trader, satın alma baskısı dalgalanırsa, token fiyatını yaklaşık %24 artırarak 67 dolar seviyesine doğru itebileceğine inanıyor. Buradaki ana koşul, COMP’un 50 dolar desteğini elinde tutmasıdır.

Son 24 saat içinde, söz konusu token genel olarak yaklaşık %9 arttı ve şimdi 55,58 dolar seviyesinde el değiştiriyor. Şu anda Bitcoin de tarihi bir zirveye ulaştıktan sonra 12 Mayıs 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 911 doların yaklaşık %94 altında işlem görüyor.

COMP, Compound’un merkezi olmayan defterinde kullanılan bir yönetişim tokenidir. CoinMarketCap token ölçeğinde 403.469.637 dolar piyasa değeriyle 103. sırada yer alıyor (son 24 saatte %5,86 büyüdü). Tokenin işlem hacmi de %21.93 artarak 42.212.246 dolara ulaştı.

Analist, Dogecoin’in yükselişe hazır olduğunu söyledi

Kripto para piyasasının küresel piyasa değeri, daha serin para politikaları umuduyla son 24 saatte %3,2 arttı. Günlük grafikte Bitcoin (BTC) %1,6, Ethereum (ETH) %2,8 ve Dogecoin %1,6 kazandı. Ancak, DOGE’nin önünde daha da parlak günler olabilir gibi görünüyor.

Kripto para traderı ve analist ‘Rekt Capital’e göre Dogecoin (DOGE) bir ralli için hazırlanıyor. Analist, DOGE’nin düşen takozdan çıktığını vurguluyor. Rektcapital, popüler köpek temalı kripto para biriminin düşen takozunun tepesini başarıyla yeniden test ettiğini ekledi.

Düşen bir kama oluşumundan kırılma, bir ters formasyondur; bundan sonra, bir varlığın fiyatı muhtemelen yükseliş yönünde hareket edecektir. Rekt Capital, köpek temalı kripto para biriminin toparlanma konumunda olduğunu söylüyor. Ancak, ‘her şeyin takiple ilgili olduğunu’ eklediler.

Bu meme coin bu modelin kırılmasıyla uçacak mı?

Shiba Inu, 1 Şubat ile Cumartesi arasında %30’luk artışın ardından devam eden konsolidasyonda, Salı günkü 24 saatlik işlem seansında yataya yakın işlem görüyordu. Son üç gün içinde Shiba Inu’nun hacmi düşüyor ve bu da konsolidasyonu doğruluyor. Kriptonun konsolidasyonu bir boğa bayrağı modeli içinde gerçekleşiyor olabilir.

Shiba Inu’nun boğa bayrağı modeli 1 Şubat’ta oluşmaya başladı, direk o tarih ile Cumartesi arasında oluşturuldu ve bayrak takip eden ticaret günleri boyunca şekillendi. Modelin ölçülen hareketi %30, bu da Shiba Inu’nun 0,00001800 dolara yükselebileceğini gösteriyor, ancak bu gerçekleşirse yol boyunca geri çekilmeler olacak.

Dikkat: Bu 5 Altcoin İçin 'Canavar Ralliler' Bekleniyor!

Shiba Inu oldukça tutarlı bir yükseliş trendi içinde işlem görüyor, en son en düşük seviye 7 Şubat’ta 0,00001120 Dolar’da oluştu ve en son en yüksek seviye Cumartesi günü 0,00001590 Dolar’da basıldı. Shiba Inu önümüzdeki birkaç gün içinde boğa bayrağı formasyonundan ayrılırsa, Salı gününün en düşük seviyesi, formasyondaki bir sonraki en düşük seviye olarak hizmet edebilir.

Kriptonun göreli güç endeksi (RSI) 2 Şubat’tan bu yana %70’in üzerinde ölçüm yaptığından, potansiyel bir yükselmeden önce devam eden konsolidasyon Shiba Inu için sağlıklı olacaktır. Teknik traderlar için bir satış sinyali olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu