Bu 5 Altcoin İçin 100x Tahminleri Yapıldı!

Kripto analisti Sahana Vibhute, 100x potansiyeli olduğunu düşündüğü 4 altcoin paylaşıyor. Rekt Capital takma adlı analist ise Ethereum’da yükselişe geçiyor. Çünkü analist, önümüzdeki aylarda altcoin için istikrarlı bir ralli öngörüyor.

Bir sonraki 100x mücevheri olacak en iyi altcoin’ler

Altcoinhaberi.com’dan takip ettiğiniz üzere, uzun bir süredir altcoinler düşüşte. Bu nedenle, bazıları büyük bir patlamanın eteklerinde olduğu için iyi bir satın alma fırsatı veriyor. Bitcoin hakimiyetini geri kazanıyor ve 50 seviyesine yaklaşıyor. Yatırımcılar BTC alım satımlarını gerçekleştirmek için tekrar devreye girdiğinden, piyasadaki likidite esas olarak yıldız kripto tarafından tutuluyor. Altcoinler daha az volatilite ve hacimle yatay işlem yapıyor gibi görünse de, yeni zirvelere işaret ettikleri için likidite akışının Ethereum’a ve daha sonra altcoinlere geri döneceğine inanılıyor. Aşağıda, bir sonraki 100x mücevher olma potansiyeline sahip bu altcoinlerden bazıları yer alıyor.

İlk sırada Cardano (ADA) var

Cardano, temeller göz önüne alındığında en güçlü projeler olarak kabul edilen kriptolar arasında. Ayrıca, çeşitli durumlarda tüm kripto alanından daha çeşitli bir eğilim sergiledi. ADA fiyatı düşüş eğilimini durdurmaya ve 2023 yılının başında olduğu gibi hızlı bir şekilde U şeklinde bir toparlanmayı tetiklemeye çalışıyor. Benzer bir eğilim tekrar ederse, fiyatın sağlıklı bir yükselişle başlaması mümkün. Böylece, 0,3 dolara yakın ara dirence ulaşması olası. Daha önce, fiyat 0,44 doların üzerinde yeni yılın en yüksek seviyelerini işaretlemek için büyük bir yükselişe öncülük etti. Bu nedenle şu anda benzer bir fiyat hareketi muhtemel.

ADA’yı Polygon (MATIC) takip ediyor

Polygon aynı zamanda güçlü temellere sahip bir token olarak kabul görüyor. Ayrıca, DeFi alanındaki ve özellikle Ethereum’daki katkısı onu her zaman üstün tuttu. Fiyat, 2023’ün başından bu yana birçok kez keskin bir güç gösterdi. Bu nedenle düşüş eğilimi ile mücadele etmesi ve yüksek seviyeye çıkması mümkün. Fiyat alt trend çizgisine ulaştı ve 1 doların hemen altındaki ana dirence yakın bir seviyeye yükselteceğine inanılan bir sıçramayı tetikledi. Ayrıca, MATIC fiyatı bu seviyelerin üzerine çıkmayı ve sürdürmeyi başarırsa, kayda değer bir yükseliş muhtemel

Analist Arbitrum’da (ARB) potansiyel görüyor

Arbitrum fiyatı, başlangıcından bu yana, büyük ölçüde bir yükseliş olarak kabul gören düşen bir kama içinde işlem görüyor. Fiyat alt destekten sıçradı ve şu anda takozun üst direncini test etme yolunda ilerliyor. Burada, boğalar güçlerini korursa, fiyat üst direnci aşması mümkün. Böylece, 1,2 doların üzerindeki ana dirence ulaşması muhtemel. Aksi takdirde, bir reddin fiyatı aşağıya, kama desteğine yakın bir yere çekmesi olası. Bunun da yakında tekrar önemli bir yükselişi tetiklemesi mümkün.

Binance Coin’in (BNB) yükseliş ihtimali var

Altcoin fiyatı belirleyici bir simetrik üçgen içinde duruyor. Ayrıca, konsolidasyonun kenarına çok yakın işlem görüyor. Fiyat şu anda 240 dolar civarında. Altcoin, aynı eğilimle devam ederse, 250 dolarlık ara direncin üzerine çıkması mümkün. Aksi takdirde, aşağı yönlü bir kırılma durumunda, 230 dolar civarındaki alt desteği test etmesi olası. Bunun da ince bir toparlanmayı tetiklemesi muhtemel. Ancak RSI, yükseliş eğilimi gösteren bir sapma sergiledi. Bu da ufukta bir yükselişin ihtimal dahilinde olduğunu gösteriyor.

Altcoin

Ethereum (ETH) için istikrarlı bir ralli

Yakından takip edilen Rekt Capital takma adlı bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) altcoin piyasalarındaki son düzeltmeye rağmen göreceli güç işaretleri göstermeye devam ettiği için yükselmeye hazır olduğuna inanıyor. Analist, Ethereum’un destek olarak 1.719 dolar seviyesini başarıyla yeniden test etmeyi başardığını söylüyor. Rekt’e göre, yükselişi yeniden test etmesi muhtemelen ETH’nin önümüzdeki aylarda %23’ten fazla yükseleceğini gösteriyor. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

ETH yeniden test hala başarılı. ETH bu turuncu kutunun tabanında fiyat istikrarının tadını çıkarıyor. ETH, burada tutunursa, turuncu kutunun tepesini tekrar ziyaret etmek amacıyla mavi yolu takip etmek için iyi bir konuma sahip olur.

Altcoin
Kaynak: Rekt Capital/Twitter

Analistin grafiğinde, Eylül ayına kadar 2.275 dolar seviyesine giden yolda istikrarlı bir Ethereum rallisi öngördüğü görülüyor. Rekt Capital Ethereum’da yükselişe geçerken, diğer analist Justin Bennett, ETH’nin temel direnç seviyelerinin altında işlem görmeye devam ettiği için hala çok fazla baskı altında olduğunu söylüyor. Buradan hareketle Bennett, şu açıklamayı yapıyor:

Kripto boğalarının işi bu hafta çok zor. ETH gibi piyasalar savunmasız görünüyor.

Altcoin
Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Analistin grafiği, ETH boğalarının hem yatay hem de diyagonal dirençlerini başarılı bir şekilde ortadan kaldırmak için 1.800 dolar seviyesini geri kazanması gerektiğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu