Boğa sezonuna hazırlar!

60 bin dolar desteğini korumayı başaran Bitcoin, altcoin piyasasını yukarı taşıdı.

Bir süredir çalkantılı ilerleyen Bitcoin, 60.000 dolar seviyesinden iyi bir tepki aldı. Negatif haber akışının durulmasıyla ipleri eline alan kripto paraların lideri, hızlı bir şekilde 63.000 dolara tırmandı. Bu süreçte ise altcoin‘lerin tepkisi dikkat çekti. Destek seviyelerinden atağa kalkan altcoin’ler kayda değer bir artış sergiledi. Peki son 24 saate hangi projeler damga vurdu?

kripto-grafik altcoin

1- Bonk (BONK)

Solana ağının en popüler memecoin’i olan BONK, Bitcoin’in toparlamasıyla gaza bastı. Son 24 saatte yüzde 10,45 artış kaydeden BONK, listenin zirvesinde yer edindi. Memecoin trendinin güçlenmesi halinde BONK’ta volatilite artacak gibi duruyor.

bonk kripto veri analiz

2- MultiverseX (EGLD)

2024 boğa sezonun yıldız adaylarından biri olarak görülen EGLD, kritik bir destek seviyesinden sekti. BTC’nin yükseliş ivmesi yakalamasıyla yüzde 7,13’lük bir performans gösteren EGLD, listeye ikinci sıradan dahil oldu.

egld kripto analiz

3- Mantra (OM)

Binance’in launchpool’larından biri olan Mantra, ilk zamanlarda beklentileri karşılayamamıştı. Fakat daha sonrasında toparlayan OM, boğa sezonuna yönelik güçlü sinyaller verdi. OM, son 24 saatteki yüzde 6,95’lik yükselişiyle listenin üçüncü sırasına oturdu.

om kripto analiz

4- Wormhole (W)

Solana ekosisteminin önemli projelerinden biri olarak görülen W, stake gündemiyle toparladı. Geçtiğimiz günlerde staking hizmetini başlatan Wormhole, fiyata yukarı yönlü itti. Piyasanın da yeşillenmesi W’de kısa sürede yüzde 5,51’lik bir artış getirdi. W, son hamlesiyle listeye dördüncü sıradan dahil oldu.

w usdt altcoin

5- Beam (BEAM)

GameFi kategorisinin popüler projelerinden BEAM, hızlı bir şekilde toplayarak dikkatleri çekti. GameFi trendinin gündeme gelmesiyle atağa kalkan BEAM, son 24 saatte yüzde 4,86’lık performans gösterdi. BEAM, bu fiyat hareketiyle listenin beşinci sırasında yer aldı.

beam altcoin kripto

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Başa dön tuşu