Balinaların Çantaları MANA ve Bu 7 Altcoin ile Dolu! – Altcoinhaberi.com

Shiba Inu yükseliyor, Shibarium lansmanından önce Polygon’u (MATIC) Geçiyor. Yapılan listede MANA token kendine yer buldu.

SHIB, MATIC’i geride bıraktı ve MANA kendine listede yer buldu

Ünlü blockchain veri izleme platformu WhaleStats kısa süre önce SHIB’nin son 24 saat içinde MATIC’i geride bırakarak ilk 100 ETH sahibi arasında en çok işlem gören kripto haline geldiğini bildirdi. MANA, bu listede kendine 6. sırada yer buldu. WhaleStats tarafından takip edildiği üzere, Shiba Inu’ya olan ilgi büyük Ethereum yatırımcıları arasında arttı. İlk 100 ETH sahibi, portföylerinde şu anda şaşırtıcı bir şekilde 631.233.793 dolar (631.23 milyon dolar) değerinde SHIB’e sahiptir.

Bu artan ilgi, baş geliştiricinin Shibarium Layer 2 çözümü beta sürümünün olası lansmanı hakkında verdiği ipuçlarıyla alevlendi. Kısa süre önce Unification XFUND, Shibarium ile ilgili son güncellemeyi de paylaştı ve Shiba Inu ekibiyle birlikte potansiyel lansmana hızla yaklaştıklarını doğruladı.

Buna ek olarak, Shiba Inu’nun ana akım kullanımdaki popülaritesi ve kabulü artıyor. Kısa bir süre önce, bir İngiliz basketbol takımı olan The London Lions, hayranlarının Shiba Inu kullanarak ürün ve maç biletleri satın almalarına olanak sağlamak için dünyanın önde gelen kripto ödeme işlemcisi BitPay ile ortaklık kurdu.

Yukarıdaki gelişmelerin ardından Shiba Inu’nun fiyatı yükselmeye başlar. Altcoinhaberi.com verilerine göre Shiba Inu geçen haftaya göre %17,66 arttı. Basın tarihi itibariyle Shiba Inu, son güne göre %12 artışla 0,00001408 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 1.031.010.707 dolar (1.03 milyar dolar) oldu.

En büyük 100 ETH balinası arasında

Shiba Inu (SHIB), en büyük 1.000 Ethereum balinası arasında en çok işlem gören varlık olmak için Wrapped Ethereum’u (WETH) çevirdi. Gelişme, SHIB’in son 24 saatte %12,14’lük bir kazanç kaydettiği ve piyasa değerine göre ilk 100 varlık arasında en çok kazananı yaptığı bir zamanda geldi.

Resmi WhaleStats platformu ayrıca, köpek temalı token tarafından elde edilen diğer etkileyici başarılar hakkında fikir vererek, varlığın trendi rahatça karşıladığı bir zamanda yatırımcıların ilgisinde büyük bir artışa işaret ediyor.

Özellikle, Shiba Inu’nun ilk 100 ETH balinası arasında dolar değerine göre en büyük token olduğu onaylandı. Ayrıca, varlığın akıllı sözleşmeleri, yalnızca ETH, USDC ve USDT’nin altında %5,99 pay ile en büyük 100 ETH balinası tarafından en çok kullanılan beşinci akıllı sözleşmeleri temsil ediyor.

Ayrıca, balina birikiminde bir artış olduğunu düşündüren şeyde SHIB, ETH hariç, bu balinalar arasında en çok tutulan tokendir. İlk 100 ETH balinası, toplam varlıklarının %18,13’ünü temsil eden toplam 714,8 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip. Bu balinalar USDT (%17,39) ve USDC’den (%14,45) daha fazla SHIB tutar.

SHIB gelişmeleri ve fiyat hareketi

Çoğu varlığın son 24 saat içinde yatay işlem görmesine neden olan piyasa çapındaki son muhalefete rağmen, SHIB yine de zaman çerçevesi içinde %12.14’lük bir kazanç elde etti. Shibarium’u çevreleyen sürekli yutturmaca ile birlikte birkaç olumlu gelişme, ilginin artmasına katkıda bulunarak varlığın fiyat hareketine destek sağladı.

Balinaların Çantaları MANA ve Bu 7 Altcoin ile Dolu!

Topluluk, Shibarium’un lansmanını beklerken, Shiba Inu geliştirme ekibi ve ilgili tüm taraflar, ilerleme hakkında güncellemeler sağlıyor. Shibarium üzerinde SHIB geliştiricileri ile birlikte çalışan ekip olan Unification Foundation, Oracle of Oracles (OoO) çözümünü Shibarium’a dağıtmaya hazırlanırken geliştirdiklerini açıkladı.

Bu arada SHIB, gözleri 0.000014 dolar bölgesine dikilmiş olarak 0.000013 dolar bölgesini fethetti. Varlık, geçen hafta %16,15 artışla şu anda basın tarihi itibariyle 0,00001385 dolardan el değiştiriyor. Tecrübeli analist Ali geçtiğimiz günlerde, SHIB’in 0,000011 dolarlık desteğin üzerinde işlem yapmaya devam etmesi halinde 0,000017 dolarlık bölgeye yükselebileceğini iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu