Balinaları Çeken Bu 4 Altcoin, Devasa Yatırım Aldı!

On-chain izleyiciler, son 24 saat içinde birden fazla balinanın önemli miktarda altcoin topladığını gösteriyor. Dikkat çeken işlemlerden birinde, devasa büyüklükte bir cüzdan, Binance’den 4 milyon dolarlık ETH ve MKR topladı.

Lookonchain, Binance’deki anormal balina işlemlerine dikkat çekti

Balina cüzdanlarını takip eden on-chain araştırmacısı Lookonchain, Binance’den yüklü altcoin alımları raporluyor. Söz konusu cüzdan, geçtiğimiz saatlerde Binance’den 4 milyon USDC’yi ETH ve MKR ile takas etti. Balina, bunun karşılığında 1.998 ETH ve 141,7 MKR topladı. Fiat bazında 3,76 milyon dolarlık ETH ve 130 bin dolarlık MKR elde etti.

22 Haziran’dan bu yana balina, Binance’den toplam 11 bin ETH (20,7 milyon dolar) ve 1.435 MKR (1,32 milyon dolar) satın aldı. Altcoinhaberi.com olarak aktardığımız üzere, dün Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in OKX’e gönderdiği 4 milyon dolar değerinde ETH gündeme gelmişti.

PEPE’de balinaların radarında

Lookonchain ayrıca son 24 saatin aşırı büyük Pepe (PEPE) satın alımlarına dikkat çekti. Verilere göre “osf_rekt” isimli bir balina cüzdanı, gün içinde 173 milyar PEPE’yi cüzdanına aktardı. Balina bu miktarda PEPE için 141 ETH (265 bin dolar) ödedi. Ardından tüm yatırımını bir multisig cüzdanına aktardı. Bu balina şu anda toplamda 690 milyar PEPE (1,05 milyon dolar) tutuyor.

“osf_rekt” isimli balina, 14 Haziran’dan 11 Temmuz’a kadar 613 milyar PEPE satın almak için toplam 536 ETH (1. 04 milyon dolar) harcadı. Ortalama satın alma fiyatı 0,00000169 dolardı. PEPE şu anda bu seviyenin bir miktarda altında 0.000001535 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB), altcoin balinaları talebi arttırırken ivme kazanıyor

Santiment tarafından raporlandığı üzere Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz hafta sonundan bu yana artan sayıda balina işlemine tanık oluyor. Rapora göre Shiba Inu’nun hafta sonundaki %8’lik fiyat artışı, büyük ölçüde büyük yatırımlarla desteklendi.

Santiment, SHIB’in tek bir günde 1 milyon doları aşan 14 ayrı balina işlemi kaydettiğini bildiriyor. Bu esnada SHIB, fiyat açısından 3 Nisan’dan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Böylece, dolaşımdaki benzersiz token miktarı 3 haftanın en yüksek seviyesini gördü.

Shiba Inu’ya yönelik talep geçen hafta ortaya çıkan yeni duyurularla bağlantılı olabilir. Shiba’nın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 6 Temmuz’da Shibarium’un çıkış tarihine ilişkin ip uçları verdi. Buna göre 13-17 Ağustos 2023 tarihleri SHIB yatırımlarının yakın takip etmesi gereken günler olacak. Bu esnada SHIB, 0.000007533 dolar bölgesinde yatay hareketlerini sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Altcoinhaberi.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Altcoinhaberi.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Altcoinhaberi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Altcoinhaberi.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Altcoinhaberi.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Altcoinhaberi.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Altcoinhaberi.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Altcoinhaberi.com’u bağlamaz.

Uyarı: Altcoinhaberi.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Altcoinhaberi.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Altcoinhaberi.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Başa dön tuşu